Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35885894
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: LIU LEILEI
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
1.191.093 RON
Profit net
349.198 RON
Capitaluri proprii
843.651 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.233.129 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 206.764 RON | 251.741 RON | 452.203 RON | 342.591 RON | 346.685 RON | 426.869 RON | 796.485 RON | 808.433 RON | 1.220.548 RON | 1.191.093 RON |
| Profit net | 17.982 RON | -14.647 RON | 92.620 RON | 10.365 RON | 44.673 RON | 90.756 RON | 258.892 RON | 209.621 RON | 387.989 RON | 349.198 RON |
| Total active | 239.449 RON | 264.154 RON | 480.374 RON | 467.970 RON | 547.999 RON | 729.820 RON | 865.043 RON | 843.270 RON | 1.512.972 RON | 1.818.756 RON |
| Active imobilizate | 4.560 RON |
Comparație cu 1568 firme din județul Vaslui care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 84% dintre firmele comparabile
Peste 96% dintre firmele comparabile
Peste 80% dintre firmele comparabile
Peste 78% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2.770 RON |
| — |
| — |
| — |
| 0 RON |
| — |
| — |
| — |
| — |
| Active circulante | 234.889 RON | 261.384 RON | 480.374 RON | 467.970 RON | 547.999 RON | 729.820 RON | 865.043 RON | 843.270 RON | 1.512.972 RON | 1.818.756 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 18.182 RON | 3.535 RON | 96.155 RON | 106.520 RON | 151.193 RON | 197.950 RON | 356.842 RON | 566.463 RON | 894.453 RON | 843.651 RON |
|---|
| Datorii totale | 221.267 RON | 260.619 RON | 384.219 RON | 361.450 RON | 396.806 RON | 531.870 RON | 508.201 RON | 276.807 RON | 618.519 RON | 975.105 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 4 | — | — | — | 3 | 3 | 1 | 3 | 3 |
|---|