Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 20 feb. 2019 și 4 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 135 atribuiri.
Achizitie Bicicleta recuperare medicala cu spatar 590R
Achizitie Bicicleta recuperare medicala cu accesorii - Welly E Combi
Banda de alergat electrica
Bicicleta ergometrica medicala Flow UB5i
Banca reglabila profesionala inSPORTline X-NT FB10Tub
Bicicleta orizontala ergometrica
Bicicleta magnetica recumbent Lotto Comodo 300
Diverse articole de sport si fitness
Diverse articole de sport si fitness
Diverse articole de sport si fitness
Diverse articole de sport si fitness
Diverse articole de sport si fitness
Aparat multifunctional cu 4 statii Sportmann DGZ-7021
Pachet recuperare medicala (kinetoterapie)
Stepper cu maner FitTronic S160M
Echipamente sport conform anunt ADV1492966
Diverse aparate si produse medicale conform ADV1493793
Aparat Hyperextensie Spate Impulse Fitness IF 45
Sistem multifunctional Power Rack Toorx WLX-70
Bicicleta orizontala ergometrica Toorx BRX-R95 Comfort
PD0068-DSNA SV- Echipament de fitness
SAP I Aparat multifunctional TOORX MSX-3000
Banda de alergat profesionala inSportline Gardian G8
Banda de alergat electrica FitTronic Ultra 5000
Bicicleta orizontala ergometrica Toorx BRX-R95 Comfort
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35992157
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-04.
Cifră de afaceri
1.827.230 RON
Profit net
68.909 RON
Capitaluri proprii
116.265 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.628.801 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 453.733 RON | 668.612 RON | 722.427 RON | 774.195 RON | 1.805.742 RON | 1.229.914 RON | 1.013.599 RON | 859.166 RON | 1.229.291 RON | 1.827.230 RON |
| Profit net | 54.287 RON | 44.423 RON | 56.128 RON | 9.737 RON | 190.449 RON | 103.397 RON | 57.890 RON | -30.978 RON | 19.820 RON | 68.909 RON |
| Total active | 95.118 RON | 152.175 RON | 229.569 RON | 298.993 RON | 452.770 RON | 554.432 RON | 309.068 RON | 236.261 RON | 304.730 RON | 385.630 RON |
| Active imobilizate | — |
Comparație cu 4654 firme din județul Ilfov care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 89% dintre firmele comparabile
Peste 79% dintre firmele comparabile
Peste 80% dintre firmele comparabile
Peste 85% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| — |
| — |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 879 RON |
| Active circulante | 95.118 RON | 152.175 RON | 229.569 RON | 298.993 RON | 452.770 RON | 554.432 RON | 309.068 RON | 236.261 RON | 304.730 RON | 384.751 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 54.487 RON | 98.910 RON | 155.038 RON | 10.249 RON | 190.967 RON | 103.924 RON | 58.514 RON | 27.536 RON | 47.355 RON | 116.265 RON |
|---|
| Datorii totale | 40.652 RON | 53.307 RON | 74.573 RON | 288.818 RON | 262.652 RON | 455.728 RON | 250.663 RON | 208.780 RON | 257.375 RON | 269.389 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 |
|---|