Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 11 nov. 2021 și 7 apr. 2025.
Servicii de inchiriere utilaje cu operator
Servicii inchiriere miniexcavator
Prestari servicii de deszapezire in comuna Cernisoara, sezonul de iarna 2023 - 2024
Servicii de inchiriere utilaje cu operator
Servicii de deszapezire in comuna Cernisoara, sezonul de iarna 2021-2022
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35996558
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
527.699 RON
Profit net
-23.760 RON
Capitaluri proprii
59.671 RON
Număr mediu salariați
7
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 569.772 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 637 RON | 2.271 RON | 5.669 RON | 11.579 RON | 19.514 RON | 38.312 RON | 205.478 RON | 295.007 RON | 699.982 RON | 527.699 RON |
| Profit net | -665 RON | -20.430 RON | -9.269 RON | 8.410 RON | 15.831 RON | 1.424 RON | 94.457 RON | 130.399 RON | 186.563 RON | -23.760 RON |
| Total active | 804 RON | 248 RON | 988 RON | 1.612 RON | 1.129 RON | 1.076 RON | 92.831 RON | 135.781 RON | 282.492 RON | 119.758 RON |
| Active imobilizate | — |
Comparație cu 372 firme din județul Vâlcea care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.
Peste 65% dintre firmele comparabile
Peste 9% dintre firmele comparabile
Peste 84% dintre firmele comparabile
Peste 26% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 51.024 RON |
| 34.911 RON |
| Active circulante | 804 RON | 248 RON | 988 RON | 1.612 RON | 1.129 RON | 1.076 RON | 92.831 RON | 135.781 RON | 231.468 RON | 84.847 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -465 RON | -20.895 RON | -30.164 RON | -21.754 RON | -5.923 RON | -4.499 RON | 89.958 RON | 130.599 RON | 186.763 RON | 59.671 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.269 RON | 21.143 RON | 31.152 RON | 23.366 RON | 7.052 RON | 5.575 RON | 2.873 RON | 5.182 RON | 95.729 RON | 60.087 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | 1 | — | — | 1 | 2 | 3 | 5 | 7 |
|---|