Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 5 mai 2017 și 27 mai 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 31 atribuiri.
SERVICII INTERPRETARE ARTISTICA
Servicii program muzical artistic in data de 01.06.2026
SERVICII INTERPRETARE ARTISTICA
SERVICII INTERPRETARE ARTISTICA
SERVICII ARTISTICE ZIUA COMUNEI VADASTRITA
SERVICII INTERPRETARE ARTISTICA
SERVICII INTERPRETARE ARTISTICA
SERVICII INTERPRETARE ARTISTICA
CASA DE CULTURA A COMUNEI BASCOV
Servicii de interpretare artistica.
SERVICII INTERPRETARE ARTISTICA- VIOLETA CONSTANTIN
SERVICII INTERPRETARE ARTISTICA
Servicii interpretare artistica
prestari servicii muzicale 16.06.2019
SERVICII INTERPRETARE ARTISTICA - ZIUA LOCALITATII- FESTIVALUL SLANICULUI
Spectacol artistic -Interpret muzica populara Violeta Constantin
Servicii artistice
SERVICII INTERPRETARE ARTISTICA
SERVICII INTERPRETARE ARTISTICA
Servicii interpretare artistica cu ocazia zilei comunei Vulcana-Bai
SERVICII INTERPRETARE ARTISTICA
SERVICII INTERPRETARE ARTISTICA
servicii muzicale
SERVICII INTERPRETARE ARTISTICA SI PREZENTARE SOLIST CONSTANTIN VIOLETA
Recital de muzica populara in cadrul evenimentului Festivalul Cascavalului de Bradulet
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/36009850
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
110.790 RON
Profit net
30.532 RON
Capitaluri proprii
146.614 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 97.728 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 37.199 RON | 49.390 RON | 54.150 RON | 50.400 RON | 3.500 RON | 7.500 RON | 35.500 RON | 86.543 RON | 118.908 RON | 110.790 RON |
| Profit net | 1.219 RON | -10.168 RON | 25.995 RON | 40.349 RON | 2.089 RON | 7.270 RON | 10.454 RON | 19.883 RON | 21.203 RON | 30.532 RON |
| Total active | 4.242 RON | 5.493 RON | 15.142 RON | 55.319 RON | 57.245 RON | 64.740 RON | 74.969 RON | 94.853 RON | 116.055 RON | 146.674 RON |
| Active imobilizate | 958 RON | 0 RON |
Comparație cu 140 firme din județul Argeş care au același domeniu de activitate (CAEN 90), pentru anul 2025.
Peste 66% dintre firmele comparabile
Peste 71% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 8.734 RON |
| 15.497 RON |
| 15.726 RON |
| Active circulante | 3.284 RON | 5.493 RON | 15.142 RON | 55.319 RON | 57.245 RON | 64.740 RON | 74.969 RON | 86.119 RON | 100.558 RON | 130.948 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 1.419 RON | -11.187 RON | 14.808 RON | 55.157 RON | 57.245 RON | 64.515 RON | 74.969 RON | 94.853 RON | 116.055 RON | 146.614 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.823 RON | 16.680 RON | 334 RON | 162 RON | 0 RON | 225 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 60 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — |
|---|