Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

SV

STEEL VISION SRL

Mun. Cluj-Napoca, Cluj
funcțiune Plătitor de TVAProfil nerevendicat
CUI
36033831
Nr. reg.
J2016001807122
Înființată
3 mai 2016
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Cod CAEN
2511

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

5,3 mil. RON

2025

Profit net

961,4 K RON

2025

Angajați

1

2025

Înființată

2016

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
2511
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Administrație fiscală
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Istoric

  1. Nr. TVA11 aug. 2026
    (gol)→RO36033831
  2. Localitate11 aug. 2026
    Municipiul Cluj-Napoca→Mun. Cluj-Napoca
  3. Adresă11 aug. 2026
    Str. ZAHARIA STANCU, Nr. 4-8, Bl. 1A, Et. 1, Ap. 7→Str. Zaharia Stancu, nr. 4-8
  4. Plătitor de TVA11 aug. 2026
    false→true
  5. Formă juridică11 aug. 2026
    SRL→SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
  6. Formă de organizare11 aug. 2026
    (gol)→PERSOANA JURIDICA
  7. Formă de proprietate11 aug. 2026
    (gol)→PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
  8. Data înregistrării11 aug. 2026
    03/05/2016→2016-05-03

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Str. Zaharia Stancu, nr. 4-8, Mun. Cluj-Napoca, Cluj, Romania
Telefon
0751095769
Data înregistrării
2016-05-03

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/36033831

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei STEEL VISION SRL este 36033831, iar codul de TVA este RO36033831.

STEEL VISION SRL este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J2016001807122, din data de 2016-05-03.

STEEL VISION SRL are sediul social la adresa Str. Zaharia Stancu, nr. 4-8, Mun. Cluj-Napoca, Cluj, România.

Activitatea principală este CAEN 2511 — activitate nespecificată.

Da, STEEL VISION SRL este înregistrată în scopuri de TVA din data de 2017-04-13.

Da, conform datelor publice ANAF, STEEL VISION SRL este activă.

În 2025, STEEL VISION SRL a raportat o cifră de afaceri de 5.268.817 RON, cu 1 angajați.

Companii similare

SNV METAL SRL
Municipiul Câmpia Turzii
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
NORSTAL SRL
Sat Apahida Com. Apahida
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
HEAT PUMPS TECHNOLOGIES SRL
Sat Jucu de Mijloc Com. Jucu
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
THORSTILL S.R.L.
Mun. Cluj-Napoca
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
CORDAMET DECOR S.R.L.
Sat Gilău Com. Gilău
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
EDIL BOX SRL
Municipiul Cluj-Napoca
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
FIRMA PUTERNICĂ S.R.L.
Sat Floreşti, Comuna Floreşti
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
EUROSTEEL PROFILE SRL
Municipiul Cluj-Napoca
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
SNV METAL SRLMunicipiul Câmpia TurziiClujFabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
NORSTAL SRLSat Apahida Com. ApahidaCluj—
HEAT PUMPS TECHNOLOGIES SRLSat Jucu de Mijloc Com. JucuCluj—
THORSTILL S.R.L.Mun. Cluj-NapocaCluj—
CORDAMET DECOR S.R.L.Sat Gilău Com. GilăuCluj—
EDIL BOX SRLMunicipiul Cluj-NapocaClujFabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
FIRMA PUTERNICĂ S.R.L.Sat Floreşti, Comuna FloreştiClujFabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
EUROSTEEL PROFILE SRLMunicipiul Cluj-NapocaClujFabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice

Contact

0751095769

Str. Zaharia Stancu, nr. 4-8 · Mun. Cluj-Napoca, Cluj

Situație financiară

Anul 2025

Cifră de afaceri
5.268.817 RON+87%
Profit net
961.365 RON+50%
Angajați
1
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
13 apr. 2017
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Administrație fiscală
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj

Verificat ultima dată la 24 aug. 2026

Explorează

  • Firme din Cluj
  • Firme din Cluj-Napoca
  • Firme cu CAEN 2511
  • Plătitor de TVAdin 13.04.2017

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-24.

  • Lichiditate curentă sub 1 (0.22) — activele circulante nu acoperă datoriile

Cifră de afaceri

5.268.817 RON

87,1%

Profit net

961.365 RON

50,3%

Capitaluri proprii

1.764.135 RON

-31,1%

Număr mediu salariați

1

0,0%

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 4.416.516 RON

71din 100Risc mediu — clasa B

Cum a fost calculat

  • LichiditateCritică2/25
  • CapitalizareBună19/25
  • ProfitabilitateExcelentă25/25
  • TendințăÎn creștere25/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2025

Lichiditate curentă
0,22

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
0,22

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
61,3 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
18,2 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
21,1 %
Cifră de afaceri / salariat
5.268.817 RON
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator2016201720182019202020212022202320242025
Cifră de afaceri

Comparație cu 488 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 25), pentru anul 2025.

  • Cifră de afaceri5.268.817 RON
    P25 96.831 RONMediană 299.417 RONP75 1.270.877 RON

    Peste 88% dintre firmele comparabile

  • Profit net961.365 RON
    P25 -5.089 RONMediană 24.500 RONP75 140.329 RON

    Peste 94% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați1
    P25 1Mediană 2P75 6

    Peste 42% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat5.268.817 RON
    P25 123.277 RONMediană 214.623 RONP75 376.620 RON

    Peste 99% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

218.783 RON
507.248 RON
663.086 RON
1.195.107 RON
1.832.873 RON
3.323.545 RON
2.239.618 RON
1.922.823 RON
2.815.733 RON
5.268.817 RON
Profit net70.251 RON212.488 RON267.140 RON398.638 RON791.270 RON1.248.073 RON512.861 RON816.638 RON639.632 RON961.365 RON
Total active70.932 RON225.647 RON290.875 RON471.436 RON828.380 RON2.421.238 RON2.685.875 RON2.885.704 RON2.802.105 RON4.553.827 RON
Active imobilizate———321.856 RON323.357 RON1.549.603 RON2.585.979 RON2.685.451 RON2.501.040 RON3.929.795 RON
Active circulante70.932 RON225.647 RON290.875 RON149.580 RON505.023 RON871.635 RON99.896 RON200.253 RON301.065 RON624.032 RON
Capitaluri proprii70.451 RON215.570 RON282.710 RON449.768 RON802.618 RON1.450.692 RON1.524.290 RON2.340.928 RON2.560.807 RON1.764.135 RON
Datorii totale481 RON10.077 RON8.165 RON23.908 RON27.444 RON971.462 RON1.161.934 RON545.651 RON243.590 RON2.793.535 RON
Număr mediu salariați0111121111

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă