Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/36034055
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: RĂDUCU VALENTIN
Prin: RĂDUCU VALENTIN
Prin: RĂDUCU VALENTIN
Prin: RĂDUCU VALENTIN
Prin: RĂDUCU VALENTIN
Prin: RĂDUCU VALENTIN
Prin: RĂDUCU VALENTIN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
32.950 RON
Profit net
-30.056 RON
Capitaluri proprii
-149.858 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2024 (regresie liniară pe anii raportați): 58.499 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 10.000 RON | 80.000 RON | — | — | — | — | 76.376 RON | 32.950 RON | — | — |
| Profit net | -3.574 RON | 53.832 RON | -28.466 RON | -17.288 RON | -2.884 RON | -333 RON | 2.689 RON | -89.514 RON | -31.282 RON | -30.056 RON |
| Total active | 13.162 RON | 92.238 RON | 92.992 RON | 88.205 RON | 90.321 RON | 89.988 RON | 106.622 RON | 86.971 RON | 80.969 RON | 79.933 RON |
| Active imobilizate | 175 RON |
Comparație cu 92 firme din județul Călăraşi care au același domeniu de activitate (CAEN 68), pentru anul 2023.
Peste 27% dintre firmele comparabile
Peste 8% dintre firmele comparabile
Peste 69% dintre firmele comparabile
Peste 12% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| Active circulante | 12.987 RON | 92.238 RON | 92.992 RON | 88.205 RON | 90.321 RON | 89.988 RON | 106.622 RON | 86.971 RON | 80.969 RON | 79.933 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -3.374 RON | 50.458 RON | 21.992 RON | 4.705 RON | 1.821 RON | 1.488 RON | 4.177 RON | -88.520 RON | -119.801 RON | -149.858 RON |
|---|
| Datorii totale | 16.536 RON | 41.780 RON | 71.000 RON | 83.500 RON | 88.500 RON | 88.500 RON | 102.445 RON | 175.491 RON | 200.770 RON | 229.791 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 1 | 1 | 1 | — | — | 2 | 1 | 1 | — |
|---|