Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/36058976
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: MARCU LĂCRĂMIOARA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
39.495 RON
Profit net
-1.825 RON
Capitaluri proprii
146.692 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2024 (regresie liniară pe anii raportați): 245.191 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 82.669 RON | 87.220 RON | 187.650 RON | 268.901 RON | 112.830 RON | 285.630 RON | 367.330 RON | 39.495 RON | — | — |
| Profit net | 27.141 RON | 11.682 RON | 87.115 RON | 93.581 RON | 26.615 RON | 77.950 RON | -150.303 RON | -24.885 RON | -812 RON | -1.825 RON |
| Total active | 39.039 RON | 49.997 RON | 192.472 RON | 351.613 RON | 401.891 RON | 509.743 RON | 577.713 RON | 345.152 RON | 339.380 RON | 336.942 RON |
| Active circulante | 39.039 RON |
Comparație cu 502 firme din județul Galaţi care au același domeniu de activitate (CAEN 56), pentru anul 2023.
Peste 23% dintre firmele comparabile
Peste 18% dintre firmele comparabile
Peste 43% dintre firmele comparabile
Peste 12% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 49.997 RON |
| 192.472 RON |
| 351.613 RON |
| 401.891 RON |
| 509.743 RON |
| 577.713 RON |
| 345.152 RON |
| 339.380 RON |
| 336.942 RON |
| Capitaluri proprii | 27.341 RON | 39.023 RON | 126.372 RON | 219.953 RON | 246.568 RON | 324.518 RON | 174.215 RON | 149.329 RON | 148.517 RON | 146.692 RON |
|---|
| Datorii totale | 11.698 RON | 10.974 RON | 66.100 RON | 131.660 RON | 155.323 RON | 185.225 RON | 403.498 RON | 195.823 RON | 190.863 RON | 190.250 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 1 | 0 | — |
|---|