Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/36085920
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
94.095 RON
Profit net
-9.112 RON
Capitaluri proprii
96.202 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 112.849 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 90.411 RON | 170.642 RON | 169.295 RON | 137.358 RON | 123.827 RON | 98.056 RON | 128.337 RON | 173.082 RON | 102.539 RON | 94.095 RON |
| Profit net | 9.240 RON | 9.748 RON | 15.248 RON | -4.687 RON | 39.600 RON | 36.163 RON | 55.622 RON | 73.336 RON | 22.044 RON | -9.112 RON |
| Total active | 106.518 RON | 102.845 RON | 91.894 RON | 95.604 RON | 95.677 RON | 110.985 RON | 163.879 RON | 185.378 RON | 140.745 RON | 123.325 RON |
| Active imobilizate | 0 RON |
Comparație cu 1490 firme din județul Bistriţa-Năsăud care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 27% dintre firmele comparabile
Peste 20% dintre firmele comparabile
Peste 50% dintre firmele comparabile
Peste 16% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| 0 RON |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| Active circulante | 106.518 RON | 102.845 RON | 91.894 RON | 95.604 RON | 95.677 RON | 110.985 RON | 163.879 RON | 185.378 RON | 140.745 RON | 123.325 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 9.440 RON | 19.188 RON | 34.436 RON | 29.748 RON | 69.349 RON | 105.511 RON | 161.133 RON | 162.470 RON | 105.314 RON | 96.202 RON |
|---|
| Datorii totale | 97.078 RON | 83.657 RON | 57.458 RON | 65.856 RON | 26.328 RON | 5.474 RON | 2.746 RON | 10.308 RON | 35.431 RON | 27.123 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 4 | 4 | 3 | 3 | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 1 |
|---|