Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 24 apr. 2017 și 10 nov. 2021.
Se afișează cele mai recente 25 din 37 atribuiri.
Lemn rotund fag
Lemn de foc
Lemn de foc fag, necrapat
Lemn fag pentru incalzire
Lemn de foc fag, crapat
Lemn de foc fag, crapat.
Lemn de foc fag
Lemn de foc
Lemn de foc fag, semiuscat
Lemn de foc fag
Lemn de foc
Lemn de foc fag
Lemn de foc fag
Lemn de foc fag, semiuscat
Lemn de foc fag
Lemn de foc fag, semiuscat
Lemn de foc rasinoase
Lemn de foc fag, uscat
Lemn de foc fag uscat, crapat
Lemn de foc fag
Lemn de foc fag
Lemn de foc fag
Lemn de foc fag, transport Comuna Cozmeni
Lemn de foc fag
Lemn de foc rasinoase
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/36095664
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
240.284 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
158.849 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2022 (regresie liniară pe anii raportați): 293.308 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | 198.733 RON | 137.971 RON | 224.300 RON | 299.023 RON | 240.284 RON | — | — | — | — |
| Profit net | 0 RON | 16.438 RON | 42.903 RON | 48.061 RON | 73.573 RON | 82.462 RON | -14.333 RON | -234 RON | 0 RON | 0 RON |
| Total active | 985 RON | 114.383 RON | 153.691 RON | 105.889 RON | 171.087 RON | 289.730 RON | 193.634 RON | 193.383 RON | 193.383 RON | 193.383 RON |
| Active imobilizate | 785 RON | — | — |
Comparație cu 97 firme din județul Harghita care au același domeniu de activitate (CAEN 01), pentru anul 2021.
Peste 70% dintre firmele comparabile
Peste 80% dintre firmele comparabile
Peste 69% dintre firmele comparabile
Peste 40% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| Active circulante | 200 RON | 114.383 RON | 153.691 RON | 105.889 RON | 171.087 RON | 289.730 RON | 193.634 RON | 193.383 RON | 193.383 RON | 193.383 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 200 RON | 16.638 RON | 59.541 RON | 17.382 RON | 90.954 RON | 173.417 RON | 159.083 RON | 158.849 RON | 158.849 RON | 158.849 RON |
|---|
| Datorii totale | 785 RON | 97.745 RON | 94.150 RON | 88.507 RON | 80.133 RON | 116.313 RON | 34.551 RON | 34.534 RON | 34.534 RON | 34.534 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 3 | 2 | 7 | 6 | 3 | 1 | — | — | — |
|---|