Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 12 iul. 2022 și 22 iul. 2025.
Organizare tabăra școlară, zona Sighișoara- Sibiu- Tg Jiu - Orsova- Cazanele Dunării
Organizare tabăra școlară, zona Bucovinei
Servicii de organizare activitate proiect Erasmus Be GIFTED
TABARA SCOLARA
TABARA SCOLARA
TABARA SCOLARA
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 29 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/36111344
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus 2 persoane ale căror nume apar la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
34.356 RON
Profit net
13.594 RON
Capitaluri proprii
62.369 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 77.796 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 7.900 RON | 1.600 RON | 0 RON | 1.900 RON | 18.695 RON | 79.331 RON | 63.462 RON | 81.196 RON | 34.356 RON |
| Profit net | 5.015 RON | 1.242 RON | -443 RON | 304 RON | -20.221 RON | 23.112 RON | 4.979 RON | 13.609 RON | 13.594 RON |
| Total active | 3.851 RON | 5.057 RON | 4.614 RON | 31.222 RON | 17.451 RON | 53.219 RON | 43.592 RON | 62.347 RON | 144.611 RON |
| Active imobilizate | 210 RON | 443 RON | 0 RON | — | — | 3.250 RON | — |
Comparație cu 27 firme din județul Vrancea care au același domeniu de activitate (CAEN 79), pentru anul 2025.
Peste 33% dintre firmele comparabile
Peste 52% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| Active circulante | 3.641 RON | 4.614 RON | 4.614 RON | 31.222 RON | 17.451 RON | 49.969 RON | 43.592 RON | 62.347 RON | 144.611 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 3.815 RON | 5.057 RON | 4.614 RON | 29.918 RON | 7.192 RON | 30.304 RON | 35.283 RON | 47.692 RON | 62.369 RON |
|---|
| Datorii totale | 36 RON | 0 RON | 0 RON | 1.304 RON | 10.259 RON | 24.238 RON | 9.651 RON | 16.706 RON | 84.394 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 0 | — | — | 1 | 1 | — | — | — | — |
|---|