Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 31 mar. 2017 și 31 ian. 2023.
Servicii de intretinere infrastructura calculatoare si sistem supraveghere video
Instalare si configurare sistem supraveghere video 32 camere
Proiectare pagini web Wordpress - functii speciale persoane cu dizabilitati
ADMINISTRARE INFRASTRUCTURA IT
ADMINISTRARE INFRASTRUCTURA IT
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/36134135
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
212.568 RON
Profit net
136.992 RON
Capitaluri proprii
137.486 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 243.379 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 112.545 RON | 120.719 RON | 125.648 RON | 144.050 RON | 161.331 RON | 173.507 RON | 266.373 RON | 204.693 RON | 190.753 RON | 212.568 RON |
| Profit net | 89.593 RON | 66.235 RON | 46.005 RON | 56.606 RON | 65.336 RON | 91.458 RON | 188.854 RON | 139.659 RON | 108.612 RON | 136.992 RON |
| Total active | 93.582 RON | 72.410 RON | 54.287 RON | 111.187 RON | 135.357 RON | 222.656 RON | 199.237 RON | 168.672 RON | 182.963 RON | 235.076 RON |
| Active imobilizate | 360 RON | 0 RON |
Comparație cu 699 firme din județul Sibiu care au același domeniu de activitate (CAEN 62), pentru anul 2025.
Peste 40% dintre firmele comparabile
Peste 53% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| Active circulante | 93.222 RON | 72.410 RON | 54.287 RON | 111.187 RON | 135.357 RON | 222.656 RON | 199.237 RON | 168.672 RON | 182.963 RON | 235.076 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 89.793 RON | 66.475 RON | 46.245 RON | 102.851 RON | 122.071 RON | 213.529 RON | 191.224 RON | 139.899 RON | 174.495 RON | 137.486 RON |
|---|
| Datorii totale | 3.789 RON | 5.935 RON | 8.042 RON | 8.336 RON | 13.286 RON | 9.127 RON | 8.013 RON | 28.773 RON | 8.468 RON | 97.590 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | — | 1 | 2 | — |
|---|