Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 25 nov. 2016 și 13 sept. 2019.
Servicii de arhitectura pentru constructii( Rev.2)Documentatie autorizatie securitate la incendiu
Servicii de arhitectura pentru constructii.Documentatie autorizatie securitate la incendiu.
Servicii de consultanta in domeniul securitatii la incendiu
servicii de verificare proiect tehnic
Documentatie autorizatie securitate la incendiu , pentru gradinita cu suprafata mai mica de 400 mp
Documentatie autorizatie securitate la incendiu , pentru gradinita cu suprafata mai mica de 400 mp
Documentatie autorizatie securitate la incendiu , pentru gradinita cu suprafata mai mica de 400 mp
intocmire documentatie privind avizarea si autorizarea de securitate la incendiu
Documentatie autorizatie securitate la incendiu
Documentatie autorizatie securitate la incendiu pentru Gradini?a cu Program Normal Nr. 2
Servicii de consultanta in arhitectura . Verificare proiecte la cerinta Cc+Ci-securitate la incendiu
Servicii de arhitectura pentru constructii.Documentatie autorizatie securitate la incendiu Gradinita
Servicii de arhitectura pentru constructii.Documentatie autorizatie securitate la incendiu.
Verificare documentatie pentru obtinerea autorizatiei de securitate la incendiu, la Cc+Ci.
Servicii de arhitectura pentru constructii.Documentatie autorizatie securitate la incendiu.
Servicii de arhitectura pentru constructii( Rev.2)Documentatie autorizatie securitate la incendiu
Documentatie autoriuzatie securitate la incendiu
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/36140900
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
279.000 RON
Profit net
177.317 RON
Capitaluri proprii
177.562 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 288.927 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 163.500 RON | 219.300 RON | 248.200 RON | 266.000 RON | 215.500 RON | 267.500 RON | 240.200 RON | 227.150 RON | 291.500 RON | 279.000 RON |
| Profit net | 157.466 RON | 212.375 RON | 237.002 RON | 165.838 RON | 90.544 RON | 141.358 RON | 169.147 RON | 155.500 RON | 205.334 RON | 177.317 RON |
| Total active | 159.481 RON | 213.880 RON | 241.182 RON | 395.815 RON | 354.334 RON | 238.717 RON | 174.790 RON | 162.668 RON | 213.708 RON | 198.162 RON |
| Active imobilizate | 0 RON | — |
Comparație cu 388 firme din județul Galaţi care au același domeniu de activitate (CAEN 71), pentru anul 2025.
Peste 55% dintre firmele comparabile
Peste 77% dintre firmele comparabile
Peste 61% dintre firmele comparabile
Peste 67% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| 231.981 RON |
| 132.561 RON |
| 33.140 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| Active circulante | 159.481 RON | 213.880 RON | 241.182 RON | 163.834 RON | 221.773 RON | 205.577 RON | 174.790 RON | 162.668 RON | 213.708 RON | 198.162 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 157.666 RON | 212.575 RON | 239.577 RON | 168.415 RON | 93.121 RON | 141.558 RON | 169.347 RON | 155.700 RON | 205.489 RON | 177.562 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.815 RON | 1.305 RON | 1.605 RON | 227.400 RON | 261.213 RON | 97.159 RON | 5.443 RON | 6.968 RON | 8.219 RON | 20.600 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 0 | — | — | — | — | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|