Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/36152565
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: VĂRUŢOIU MARIANA-VALERIA
Prin: VĂRUŢOIU MARIANA-VALERIA
Prin: VĂRUŢOIU MARIANA-VALERIA
Prin: VĂRUŢOIU MARIANA-VALERIA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
1.005.444 RON
Profit net
69.055 RON
Capitaluri proprii
69.295 RON
Număr mediu salariați
9
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.075.591 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 23.165 RON | 217.456 RON | 240.062 RON | 298.046 RON | 354.385 RON | 83.667 RON | 201.301 RON | 291.439 RON | 1.710.859 RON | 1.005.444 RON |
| Profit net | 18.410 RON | 150.226 RON | 133.634 RON | 77.409 RON | 146.576 RON | -91.922 RON | 3.673 RON | -152.858 RON | 1.094.930 RON | 69.055 RON |
| Total active | 21.503 RON | 170.992 RON | 159.807 RON | 115.016 RON | 168.002 RON | 34.442 RON | 9.012 RON | 39.870 RON | 1.796.467 RON | 475.722 RON |
| Active imobilizate | — |
Comparație cu 172 firme din județul Hunedoara care au același domeniu de activitate (CAEN 70), pentru anul 2025.
Peste 95% dintre firmele comparabile
Peste 78% dintre firmele comparabile
Peste 96% dintre firmele comparabile
Peste 44% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 2.371 RON |
| 6.753 RON |
| 3.982 RON |
| Active circulante | 21.503 RON | 170.992 RON | 159.807 RON | 115.016 RON | 168.002 RON | 34.442 RON | 9.012 RON | 37.499 RON | 1.789.714 RON | 471.740 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 18.610 RON | 150.466 RON | 133.874 RON | 77.649 RON | 146.816 RON | -91.682 RON | -88.009 RON | -240.867 RON | 942.312 RON | 69.295 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.893 RON | 21.118 RON | 26.525 RON | 37.959 RON | 21.778 RON | 126.716 RON | 114.248 RON | 288.567 RON | 860.539 RON | 412.569 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | 3 | 7 | 6 | 4 | 3 | 5 | 5 | 9 |
|---|