Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 22 oct. 2018 și 24 sept. 2025.
Se afișează cele mai recente 25 din 26 atribuiri.
Servicii de catering
Servicii de catering
Servicii de animatie pentru copii - pictura pe fata pentru activitatea "Copii in armonia orasului"
Servicii de animatie pentru copii - pictura pe fata pentru activitatea "Copii in armonia orasului"
Servicii de catering
Servicii de catering
Servicii de catering
Servicii de catering
Servicii de catering
Servicii de catering
Servicii de catering
Servicii de catering
Servicii de catering
Servicii de catering
Servicii de catering
Servicii de catering
Servicii de catering
Servicii de catering
CPV: 55520000-1
Servicii de catering
Servicii de catering
Servicii de catering
Servicii de catering
Servicii de catering
Servicii de catering
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 27 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/36162755
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
179.419 RON
Profit net
7.244 RON
Capitaluri proprii
38.534 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 235.111 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 12.140 RON | 104.036 RON | 33.865 RON | 57.393 RON | 68.759 RON | 13.948 RON | 4.786 RON | 363.843 RON | 232.425 RON | 179.419 RON |
| Profit net | -2.624 RON | -14.370 RON | 23.745 RON | -296 RON | 10.890 RON | 4.918 RON | -9.677 RON | 8.457 RON | 9.992 RON | 7.244 RON |
| Total active | 6.481 RON | 7.356 RON | 9.808 RON | 12.176 RON | 19.042 RON | 25.518 RON | 34.311 RON | 49.284 RON | 101.550 RON | 43.147 RON |
| Active imobilizate | — |
Comparație cu 473 firme din județul Alba care au același domeniu de activitate (CAEN 56), pentru anul 2025.
Peste 41% dintre firmele comparabile
Peste 59% dintre firmele comparabile
Peste 43% dintre firmele comparabile
Peste 61% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 1.611 RON |
| 316 RON |
| — |
| Active circulante | 6.481 RON | 7.356 RON | 9.808 RON | 12.176 RON | 19.042 RON | 25.518 RON | 34.311 RON | 47.673 RON | 101.234 RON | 43.147 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -2.424 RON | -16.794 RON | 6.952 RON | 6.656 RON | 17.546 RON | 22.463 RON | 12.841 RON | 21.298 RON | 31.290 RON | 38.534 RON |
|---|
| Datorii totale | 8.905 RON | 24.150 RON | 2.856 RON | 5.520 RON | 1.496 RON | 3.055 RON | 11.791 RON | 27.986 RON | 70.260 RON | 4.613 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 4 | 0 | — | — | — | — | 1 | 1 | 2 | 1 |
|---|