Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/36201510
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: TUNARU IANCU
Prin: URIEȘU ANA-MARIA
Prin: TUNARU IANCU
Prin: URIEȘU ANA-MARIA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
1.200 RON
Profit net
709 RON
Capitaluri proprii
11.044 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 0 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 77.000 RON | 39.007 RON | 58.226 RON | 9.528 RON | — | 6.970 RON | 23.185 RON | 38.725 RON | 285 RON | 1.200 RON |
| Profit net | 69.452 RON | 16.428 RON | 55.546 RON | -1.715 RON | -19.934 RON | -39.928 RON | 2.464 RON | 6.622 RON | -1.099 RON | 709 RON |
| Total active | 70.145 RON | 80.228 RON | 142.765 RON | 115.911 RON | 69.277 RON | 14.849 RON | 16.440 RON | 11.435 RON | 10.336 RON | 11.175 RON |
| Active imobilizate | — |
Comparație cu 283 firme din județul Vaslui care au același domeniu de activitate (CAEN 96), pentru anul 2025.
Peste 3% dintre firmele comparabile
Peste 34% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| — |
| — |
| 14.375 RON |
| 10.625 RON |
| — |
| — |
| — |
| Active circulante | 70.145 RON | 80.228 RON | 142.765 RON | 115.911 RON | 69.277 RON | 474 RON | 5.815 RON | 11.435 RON | 10.336 RON | 11.175 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 69.652 RON | 86.080 RON | 141.626 RON | 115.911 RON | 69.277 RON | 2.349 RON | 4.813 RON | 11.435 RON | 10.336 RON | 11.044 RON |
|---|
| Datorii totale | 493 RON | -5.852 RON | 1.139 RON | 0 RON | 0 RON | 12.500 RON | 11.627 RON | 0 RON | 0 RON | 131 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 1 | — | — |
|---|