Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/3625632
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: HOBAN IOAN
Prin: HOBAN IOAN
Prin: HOBAN IOAN
Prin: HOBAN IOAN
Prin: HOBAN IOAN
Prin: HOBAN IOAN
Prin: HOBAN IOAN
Prin: HOBAN IOAN
Prin: HOBAN IOAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
65.500 RON
Profit net
-20.939 RON
Capitaluri proprii
-274.736 RON
Număr mediu salariați
—
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 62.140 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.104 RON | — | — | — | — | — | — | — | 48.000 RON | 48.000 RON | 65.500 RON |
| Profit net | -3.164 RON | -3.368 RON | -1.670 RON | -99.910 RON | -22.158 RON | -24.861 RON | -11.164 RON | -12.419 RON | -13.107 RON | -29.814 RON | 58.300 RON |
Comparație cu 45 firme din județul Maramureş care au același domeniu de activitate (CAEN 79), pentru anul 2025.
Peste 22% dintre firmele comparabile
Peste 16% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -27.137 RON |
| -35.456 RON |
| 19.228 RON |
| -11.456 RON |
| -18.941 RON |
| -20.939 RON |
| Total active | 488.750 RON | 488.673 RON | 488.712 RON | 557.877 RON | 547.675 RON | 534.997 RON | 537.016 RON | 541.059 RON | 543.510 RON | 543.590 RON | 68.562 RON | 50.699 RON | 51.643 RON | 96.505 RON | 141.680 RON | 47.421 RON | 27.430 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | 46.441 RON | 35.335 RON | 22.211 RON | 22.211 RON | 22.211 RON | 22.211 RON | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 488.750 RON | 488.673 RON | 488.712 RON | 511.436 RON | 512.340 RON | 512.786 RON | 514.805 RON | 518.848 RON | 521.299 RON | 543.590 RON | 68.562 RON | 50.699 RON | 51.643 RON | 96.505 RON | 141.680 RON | 47.421 RON | 27.430 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -19.881 RON | -23.249 RON | -24.919 RON | -124.829 RON | -146.978 RON | -171.839 RON | -183.004 RON | -195.422 RON | -208.530 RON | -238.344 RON | -180.034 RON | -207.171 RON | -242.627 RON | -223.399 RON | -234.856 RON | -253.797 RON | -274.736 RON |
|---|
| Datorii totale | 508.631 RON | 511.922 RON | 513.631 RON | 682.706 RON | 694.653 RON | 706.836 RON | 720.020 RON | 736.481 RON | 752.040 RON | 766.178 RON | 248.596 RON | 257.870 RON | 294.270 RON | 319.904 RON | 376.536 RON | 301.218 RON | 302.166 RON |
|---|