Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/36380300
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: NIŢĂ ALIN NICOLAE
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
302.556 RON
Profit net
25.826 RON
Capitaluri proprii
26.066 RON
Număr mediu salariați
4
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 312.316 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 103.638 RON | 216.748 RON | 211.891 RON | 222.143 RON | 241.666 RON | 228.308 RON | 271.832 RON | 203.700 RON | 299.424 RON | 302.556 RON |
| Profit net | 79.905 RON | 25.285 RON | -71.888 RON | 11.523 RON | 54.355 RON | 33.375 RON | 94.016 RON | 89.933 RON | 54.838 RON | 25.826 RON |
| Total active | 92.803 RON | 125.559 RON | 50.039 RON | 25.478 RON | 82.385 RON | 67.416 RON | 111.766 RON | 97.683 RON | 87.708 RON | 84.888 RON |
| Active imobilizate | 732 RON | 0 RON |
Comparație cu 228 firme din județul Sibiu care au același domeniu de activitate (CAEN 81), pentru anul 2025.
Peste 71% dintre firmele comparabile
Peste 56% dintre firmele comparabile
Peste 85% dintre firmele comparabile
Peste 26% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 6.333 RON |
| 36.607 RON |
| Active circulante | 92.071 RON | 125.559 RON | 50.039 RON | 25.478 RON | 82.385 RON | 67.416 RON | 111.766 RON | 97.683 RON | 81.375 RON | 48.281 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 80.105 RON | 105.389 RON | 33.501 RON | 11.763 RON | 54.595 RON | 50.525 RON | 94.256 RON | 90.173 RON | 55.078 RON | 26.066 RON |
|---|
| Datorii totale | 12.698 RON | 20.170 RON | 16.538 RON | 13.715 RON | 27.790 RON | 16.891 RON | 17.510 RON | 7.510 RON | 32.630 RON | 60.714 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 12 | 11 | 7 | 5 | 5 | 4 | 2 | 4 | 4 |
|---|