Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 12 iun. 2018 și 6 mai 2026.
Stalpi de sustinere minieri (Rev.2)
Piese pentru utilaje de exploatare miniera si in cariera si piese pentru masini de constructii (Rev.2)
Piese pentru utilaje de exploatare miniera si in cariera si piese pentru masini de constructii (Rev.2)
Stalpi de sustinere minieri (Rev.2)
Proptele miniere (Rev.2)
Piese pentru utilaje de exploatare miniera si in cariera si piese pentru masini de constructii (Rev.2)
FURNIZARE STALPI HIDRAULICI INDIVIDUALI CU CIRCUIT DESCHIS ECHIPATI CU VENTIL L=2500 mm
Stalpi de sustinere minieri (Rev.2)
FURNIZARE STALPI HIDRAULICI INDIVIDUALI CU CIRCUIT DESCHIS ECHIPATI CU VENTIL L=3150 mm
FURNIZARE GRINZI DE SUSȚINERE ARTICULATE TIP GSA ( sau echivalent)
Contract furnizare tabla neagra striata
TRANSPORTOR CU BANDA PENTRU CEREALE
Transportor cu banda mobila pentru cereale
PROFILE LAMINATE
FURNIZARE TEAVA RECTANGULARA
furnizare tablă neagră
Contract sectorial de produse avand ca obiect profile laminate la cald
FURNIZARE ȚEAVĂ RECTANGULARĂ 140 X 140 X (12,5÷14) X 6000
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/36399442
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
175.308 RON
Profit net
-240.357 RON
Capitaluri proprii
1.911.024 RON
Număr mediu salariați
7
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.781.269 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 400 RON | 2.200 RON | 339.458 RON | 417.474 RON | 368.817 RON | 374.070 RON | 1.774.351 RON | 724.990 RON | 3.334.456 RON | 175.308 RON |
| Profit net | -733 RON | -677 RON | 29.520 RON | 1.012 RON | 139 RON | 50.940 RON | 556.232 RON | 335.031 RON | 1.318.310 RON | -240.357 RON |
| Total active | 400 RON | 106 RON | 36.367 RON | 95.947 RON | 72.977 RON | 110.294 RON | 1.005.930 RON | 1.074.694 RON | 2.671.688 RON | 2.192.438 RON |
| Active imobilizate | 288 RON |
Comparație cu 540 firme din județul Hunedoara care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 41% dintre firmele comparabile
Peste 3% dintre firmele comparabile
Peste 85% dintre firmele comparabile
Peste 4% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| Active circulante | 112 RON | 106 RON | 36.367 RON | 95.947 RON | 72.977 RON | 110.294 RON | 1.005.930 RON | 1.074.694 RON | 2.671.688 RON | 2.192.438 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 267 RON | -410 RON | 29.110 RON | 30.122 RON | 1.339 RON | 52.279 RON | 608.512 RON | 943.543 RON | 2.261.853 RON | 1.911.024 RON |
|---|
| Datorii totale | 133 RON | 516 RON | 7.257 RON | 65.825 RON | 71.638 RON | 58.015 RON | 397.418 RON | 131.151 RON | 409.835 RON | 281.414 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 14 | 14 | 14 | 12 | 2 | 2 | 7 |
|---|