Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

FD

FERMA DE LUMINĂ SRL

Sat Ștefăneștii de Sus Com. Ștefăneștii de Jos, Ilfov
Activă Plătitor de TVAProfil nerevendicat
CUI
36408036
Nr. reg.
J23/3249/2016
Înființată
9 aug. 2016
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Cod CAEN
111

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

939,1 K RON

2023

Profit net

-227,2 K RON

2023

Angajați

1

2023

Înființată

2016

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
111
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Administrație fiscală
Administrația Județeană a Finanțelor Publice Ilfov

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Istoric

  1. Nr. TVA11 aug. 2026
    (gol)→RO36408036
  2. Nr. înregistrare11 aug. 2026
    J23/3249/2016→J2016003249236
  3. Localitate11 aug. 2026
    Sat Ștefăneștii de Sus, Comuna Ștefăneștii de Jos→Sat Ștefăneștii de Sus Com. Ștefăneștii de Jos
  4. Adresă11 aug. 2026
    Str. DOINEI, Nr. 1, CP 77177, Construcția C1, Parter, Camera 1→Str. Doinei, nr. 1, Construcția C1. Parter. Camera 1
  5. Cod poștal11 aug. 2026
    077177→77177
  6. Cod CAEN11 aug. 2026
    7731→111
  7. Plătitor de TVA11 aug. 2026
    false→true
  8. Formă juridică11 aug. 2026
    SRL→SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Str. Doinei, nr. 1, Construcția C1. Parter. Camera 1, Sat Ștefăneștii de Sus Com. Ștefăneștii de Jos, Ilfov, Romania
Telefon
0731557777
Cod poștal
77177
Data înregistrării
2016-08-09

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/36408036

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei FERMA DE LUMINĂ SRL este 36408036, iar codul de TVA este RO36408036.

FERMA DE LUMINĂ SRL este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J23/3249/2016, din data de 2016-08-09.

FERMA DE LUMINĂ SRL are sediul social la adresa Str. Doinei, nr. 1, Construcția C1. Parter. Camera 1, Sat Ștefăneștii de Sus Com. Ștefăneștii de Jos, Ilfov, România.

Activitatea principală este CAEN 111 — activitate nespecificată.

Da, FERMA DE LUMINĂ SRL este înregistrată în scopuri de TVA din data de 2018-02-09.

Da, conform datelor publice ANAF, FERMA DE LUMINĂ SRL este activă.

În 2023, FERMA DE LUMINĂ SRL a raportat o cifră de afaceri de 939.054 RON, cu 1 angajați.

Companii similare

PATISERIA SAMURCĂȘEȘTI S.R.L.
Sat Ciorogârla Com. Ciorogârla
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
SMART INSTAL ACTIVE S.R.L.
Com. Berceni
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
ADRIAN CONSTRUCTII CIVILE SRL
Sat Tunari Com. Tunari
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
JOHN INVESTMENT COMPANY S.R.L.
Sat Dobroeşti Com. Dobroeşti
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
AGRO CONSTRUCT MULTIFUNCTIONAL SRL
Sat Micşuneştii-Moara Com. Nuci
Același județ
Vezi profilul
BADER JANA INTERNATIONAL S.R.L.
Sat Dobroeşti, Comuna Dobroeşti
Același județ
Vezi profilul
ACHIM DAN-GHEORGHE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
Sat Snagov Com. Snagov
Același județ
Vezi profilul
MARRISTRO AUTENTIC SRL
Sat Cornetu, Comuna Cornetu
Același județ
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
PATISERIA SAMURCĂȘEȘTI S.R.L.Sat Ciorogârla Com. CiorogârlaIlfov—
SMART INSTAL ACTIVE S.R.L.Com. BerceniIlfov—
ADRIAN CONSTRUCTII CIVILE SRLSat Tunari Com. TunariIlfov—
JOHN INVESTMENT COMPANY S.R.L.Sat Dobroeşti Com. DobroeştiIlfov—
AGRO CONSTRUCT MULTIFUNCTIONAL SRLSat Micşuneştii-Moara Com. NuciIlfov—
BADER JANA INTERNATIONAL S.R.L.Sat Dobroeşti, Comuna DobroeştiIlfov—
ACHIM DAN-GHEORGHE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂSat Snagov Com. SnagovIlfov—
MARRISTRO AUTENTIC SRLSat Cornetu, Comuna CornetuIlfov—

Contact

0731557777

Str. Doinei, nr. 1, Construcția C1. Parter. Camera 1 · Sat Ștefăneștii de Sus Com. Ștefăneștii de Jos, Ilfov

Situație financiară

Anul 2023

Cifră de afaceri
939.054 RON
Profit net
-227.159 RON−111%
Angajați
1
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
9 feb. 2018
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Administrație fiscală
Administrația Județeană a Finanțelor Publice Ilfov

Verificat ultima dată la 11 aug. 2026

Explorează

  • Firme din Ilfov
  • Firme din Ștefăneștii de Sus
  • Firme cu CAEN 111
  • Plătitor de TVAdin 09.02.2018

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-11.

  • Pierdere netă în 2023
  • Lichiditate curentă sub 1 (0.32) — activele circulante nu acoperă datoriile
  • Ultima situație financiară depusă este pentru 2023

Cifră de afaceri

939.054 RON

-0,3%

Profit net

-227.159 RON

-111,2%

Capitaluri proprii

3.623.886 RON

-5,9%

Număr mediu salariați

1

0,0%

Proiecție cifră de afaceri 2024 (regresie liniară pe anii raportați): 2.086.503 RON

29din 100Risc critic — clasa D

Cum a fost calculat

  • LichiditateCritică2/25
  • CapitalizareBună19/25
  • ProfitabilitatePierdere2/25
  • TendințăÎn scădere6/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2023

Lichiditate curentă
0,32

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
0,32

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
69 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
-24,2 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
-1,9 %
Cifră de afaceri / salariat
939.054 RON
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator20162017201820192020202120222023
Cifră de afaceri45.280 RON174.123 RON

Comparație cu 20 firme din județul Ilfov care au același domeniu de activitate (CAEN 11), pentru anul 2023.

  • Cifră de afaceri939.054 RON
    P25 47.063 RONMediană 647.267 RONP75 1.388.831 RON

    Peste 60% dintre firmele comparabile

  • Profit net-227.159 RON
    P25 -24.986 RONMediană 12.283 RONP75 137.749 RON

    Peste 5% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați1
    P25 1Mediană 3P75 5

    Peste 50% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat939.054 RON
    P25 131.967 RONMediană 178.541 RONP75 288.870 RON

    Peste 94% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

124.088 RON
993.161 RON
1.108.896 RON
3.564.682 RON
942.238 RON
939.054 RON
Profit net1.284 RON82.939 RON-60.804 RON621.745 RON567.535 RON1.427.623 RON2.031.712 RON-227.159 RON
Total active6.498 RON141.867 RON562.751 RON1.439.225 RON1.732.882 RON3.465.570 RON6.135.306 RON11.688.864 RON
Active imobilizate0 RON19.687 RON372.608 RON590.130 RON484.988 RON2.097.128 RON4.576.104 RON9.103.832 RON
Active circulante6.498 RON122.180 RON190.143 RON849.095 RON1.247.894 RON1.368.442 RON1.559.202 RON2.585.032 RON
Capitaluri proprii1.484 RON84.423 RON23.620 RON645.229 RON1.212.764 RON2.640.386 RON3.851.045 RON3.623.886 RON
Datorii totale5.014 RON57.444 RON539.131 RON793.996 RON520.118 RON825.184 RON2.284.261 RON8.064.978 RON
Număr mediu salariați12211111

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă