Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/36490310
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: FLORE VOICHIŢA
Prin: FLORE GAVRIL-IONUȚ
Prin: FLORE VOICHIŢA
Prin: FLORE GAVRIL-IONUȚ
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
149.505 RON
Profit net
47.563 RON
Capitaluri proprii
47.763 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 203.799 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 28.979 RON | 222.452 RON | — | 8.500 RON | 50.750 RON | 349.572 RON | 14.285 RON | 212.555 RON | 231.245 RON | 149.505 RON |
| Profit net | 12.776 RON | 165.635 RON | -41.945 RON | -16.440 RON | 19.763 RON | 298.991 RON | -31.581 RON | 118.817 RON | 122.915 RON | 47.563 RON |
| Total active | 21.700 RON | 185.215 RON | 168.809 RON | 176.979 RON | 167.096 RON | 444.187 RON | 23.937 RON | 99.165 RON | 110.493 RON | 105.048 RON |
| Active imobilizate | 414 RON |
Comparație cu 57 firme din județul Sălaj care au același domeniu de activitate (CAEN 93), pentru anul 2025.
Peste 67% dintre firmele comparabile
Peste 91% dintre firmele comparabile
Peste 95% dintre firmele comparabile
Peste 29% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 198 RON |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| Active circulante | 21.286 RON | 185.017 RON | 168.809 RON | 176.979 RON | 167.096 RON | 444.187 RON | 23.937 RON | 99.165 RON | 110.493 RON | 105.048 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 12.976 RON | 178.611 RON | 136.666 RON | 120.227 RON | 139.990 RON | 438.980 RON | -31.381 RON | 87.436 RON | 91.534 RON | 47.763 RON |
|---|
| Datorii totale | 8.724 RON | 6.604 RON | 32.143 RON | 56.752 RON | 27.106 RON | 5.207 RON | 55.318 RON | 11.729 RON | 18.959 RON | 57.285 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 |
|---|