Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 28 oct. 2017 și 8 mai 2026.
Sistem supraveghere video
Sistem Supraveghere Video Stradala
SERVICII MENTENANTA SISTEM SUPRAVHEGHERE VIDEO
Sistem Control Acces Electronic -SCOALA GIMNAYIALA NR 1 DOMNITA
Servicii revizie sistem de supraveghere video Primarie Bals
Sistem de control acces intrare principala pentru institutii de invatamant
INSTALATII ELECTRONICE DE SECURITATE
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/36518896
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: GAVRIL CLAUDIU
Prin: GAVRIL CLAUDIU
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
338.583 RON
Profit net
49.439 RON
Capitaluri proprii
68.712 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 362.761 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 11.607 RON | 94.670 RON | 118.800 RON | 145.505 RON | 168.125 RON | 157.712 RON | 317.034 RON | 261.035 RON | 254.818 RON | 338.583 RON |
| Profit net | 560 RON | 16.578 RON | 39.099 RON | 51.012 RON | -27.871 RON | 43.884 RON | 2.499 RON | 5.134 RON | 17.161 RON | 49.439 RON |
| Total active | 11.808 RON | 40.618 RON | 58.342 RON | 90.637 RON | 108.675 RON | 139.665 RON | 107.564 RON | 64.041 RON | 214.765 RON | 197.572 RON |
| Active imobilizate | — | — |
Comparație cu 45 firme din județul Iaşi care au același domeniu de activitate (CAEN 80), pentru anul 2025.
Peste 53% dintre firmele comparabile
Peste 58% dintre firmele comparabile
Peste 37% dintre firmele comparabile
Peste 97% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 109.874 RON |
| 85.013 RON |
| Active circulante | 11.808 RON | 40.618 RON | 58.342 RON | 90.637 RON | 108.675 RON | 139.665 RON | 107.564 RON | 64.041 RON | 104.891 RON | 112.559 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 760 RON | 17.338 RON | 39.859 RON | 51.772 RON | -27.111 RON | 16.773 RON | 19.273 RON | 24.407 RON | 36.434 RON | 68.712 RON |
|---|
| Datorii totale | 9.048 RON | 23.280 RON | 18.483 RON | 38.865 RON | 136.667 RON | 115.370 RON | 89.172 RON | 23.708 RON | 164.086 RON | 125.609 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 |
|---|