Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 18 sept. 2024 și 16 iun. 2026.
Achizitie servicii de formare cadre didactice
Achizitie ateliere de dezvoltare personala
Servicii organizare tabara scolara
SERVICII FORMARE
80530000-8 Servicii de formare profesionala
80530000-8 Servicii de formare profesionala
ERVICII ACTIVITĂȚI NON-FORMALE (ATELIERE)
SERVICII FORMARE CADRE DIDACTICE
PACHET SERVICII FORMARE
PACHET SERVICII FORMARE
SERVICII FORMARE
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/36546926
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
384.785 RON
Profit net
49.711 RON
Capitaluri proprii
50.167 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 339.388 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 86.275 RON | 186.710 RON | 262.732 RON | 261.416 RON | 39.330 RON | 222.765 RON | 251.110 RON | 284.409 RON | 260.253 RON | 384.785 RON |
| Profit net | 31.947 RON | -87.557 RON | 56.638 RON | -17.511 RON | -34.582 RON | 30.918 RON | 2.981 RON | 6.798 RON | 144.464 RON | 49.711 RON |
| Total active | 50.484 RON | 37.857 RON | 75.297 RON | 59.074 RON | 33.622 RON | 70.475 RON | 20.570 RON | 31.664 RON | 174.744 RON | 255.923 RON |
| Active circulante | 50.484 RON |
Comparație cu 239 firme din județul Prahova care au același domeniu de activitate (CAEN 93), pentru anul 2025.
Peste 86% dintre firmele comparabile
Peste 82% dintre firmele comparabile
Peste 73% dintre firmele comparabile
Peste 89% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 37.857 RON |
| 75.297 RON |
| 59.074 RON |
| 33.622 RON |
| 70.475 RON |
| 20.570 RON |
| 31.664 RON |
| 174.744 RON |
| 255.923 RON |
| Capitaluri proprii | 32.147 RON | -55.410 RON | 1.228 RON | -16.104 RON | -50.686 RON | -19.768 RON | -16.786 RON | -9.989 RON | 134.475 RON | 50.167 RON |
|---|
| Datorii totale | 18.337 RON | 93.267 RON | 74.069 RON | 75.178 RON | 84.308 RON | 90.243 RON | 37.356 RON | 41.653 RON | 40.269 RON | 205.756 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|