Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 5 sept. 2017 și 9 oct. 2017.
lucrari de constructii
CONSTRUIRE CASA MORTUARA
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/36577612
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
390.000 RON
Profit net
27.231 RON
Capitaluri proprii
38.032 RON
Număr mediu salariați
5
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 380.849 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 25.700 RON | 208.246 RON | 291.550 RON | 404.619 RON | 202.877 RON | 240.000 RON | 276.000 RON | 288.000 RON | 299.000 RON | 390.000 RON |
| Profit net | 2.456 RON | 26.290 RON | 17.996 RON | -16.225 RON | 8.239 RON | 36.985 RON | 35.068 RON | -1.192 RON | -60.615 RON | 27.231 RON |
| Total active | 11.509 RON | 39.952 RON | 218.374 RON | 72.540 RON | 59.443 RON | 57.249 RON | 89.853 RON | 101.553 RON | 37.702 RON | 68.504 RON |
| Active imobilizate | — |
Comparație cu 749 firme din județul Arad care au același domeniu de activitate (CAEN 41), pentru anul 2025.
Peste 70% dintre firmele comparabile
Peste 57% dintre firmele comparabile
Peste 86% dintre firmele comparabile
Peste 29% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 1.988 RON |
| 1.105 RON |
| Active circulante | 11.509 RON | 39.952 RON | 218.374 RON | 72.540 RON | 59.443 RON | 57.249 RON | 89.853 RON | 101.553 RON | 35.714 RON | 67.399 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 2.656 RON | 28.946 RON | 46.942 RON | 30.716 RON | 38.955 RON | 37.540 RON | 72.608 RON | 71.416 RON | 10.801 RON | 38.032 RON |
|---|
| Datorii totale | 8.853 RON | 11.006 RON | 171.432 RON | 41.824 RON | 20.488 RON | 19.709 RON | 17.245 RON | 30.137 RON | 26.901 RON | 30.472 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 4 | 5 | 6 | 5 | 4 | 4 | 5 | 5 | 5 | 5 |
|---|