Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/36603223
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: HALMAGHI SZABOLCS
Prin: HALMAGHI SZABOLCS
Prin: HALMAGHI SZABOLCS
Prin: HALMAGHI SZABOLCS
Prin: HALMAGHI SZABOLCS
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
283.994 RON
Profit net
169.686 RON
Capitaluri proprii
170.567 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 280.987 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 104.811 RON | 207.372 RON | 298.938 RON | 241.338 RON | 186.032 RON | 147.511 RON | 168.387 RON | 276.681 RON | 289.204 RON | 283.994 RON |
| Profit net | 99.177 RON | 83.365 RON | 259.655 RON | 187.695 RON | 128.791 RON | 66.738 RON | 43.104 RON | 196.944 RON | 228.631 RON | 169.686 RON |
| Total active | 103.952 RON | 186.656 RON | 263.380 RON | 193.801 RON | 137.350 RON | 78.116 RON | 71.952 RON | 238.128 RON | 235.663 RON | 176.482 RON |
| Active imobilizate | 698 RON | — |
Comparație cu 142 firme din județul Braşov care au același domeniu de activitate (CAEN 33), pentru anul 2025.
Peste 49% dintre firmele comparabile
Peste 73% dintre firmele comparabile
Peste 65% dintre firmele comparabile
Peste 56% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| Active circulante | 103.254 RON | 186.656 RON | 263.380 RON | 193.801 RON | 137.350 RON | 78.116 RON | 71.952 RON | 238.128 RON | 235.663 RON | 176.482 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 99.377 RON | 83.742 RON | 260.097 RON | 187.895 RON | 128.996 RON | 67.034 RON | 43.306 RON | 197.250 RON | 229.881 RON | 170.567 RON |
|---|
| Datorii totale | 4.575 RON | 102.914 RON | 3.283 RON | 5.906 RON | 8.354 RON | 11.082 RON | 28.646 RON | 40.878 RON | 5.782 RON | 5.915 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|