Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 13 dec. 2016 și 12 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 62 atribuiri.
2017-04-06 08:35:09.263
2018-03-29 08:37:06.307
2017-01-19 10:02:43.993
2018-03-02 12:45:52.087
2018-03-01 09:42:07.697
2018-03-29 08:36:47.183
2018-01-05 09:41:43.713
2017-01-19 13:01:10.167
2017-03-24 09:06:49.843
2017-02-25 10:35:40.273
Servicii de cadastru
Servicii de fond funciar
Servicii de fond funciar
Servicii de fond funciar
Servicii de fond funciar
Servicii de cadastru
Servicii de fond funciar
Servicii de cadastru
Servicii de fond funciar
Servicii de fond funciar
Servicii de fond funciar
Servicii de fond funciar/cadastru
Servicii de fond funciar
Servicii de fond funciar
Servicii de fond funciar
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/36603835
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
245.300 RON
Profit net
127.714 RON
Capitaluri proprii
127.954 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 268.424 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 205.000 RON | 177.250 RON | 191.500 RON | 205.500 RON | 231.000 RON | 265.500 RON | 290.500 RON | 211.900 RON | 245.300 RON |
| Profit net | 154.179 RON | 114.686 RON | 121.804 RON | 136.657 RON | 141.056 RON | 176.903 RON | 198.028 RON | 99.947 RON | 127.714 RON |
| Total active | 158.162 RON | 126.538 RON | 151.484 RON | 182.081 RON | 196.934 RON | 205.285 RON | 241.660 RON | 110.976 RON | 146.544 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — |
Comparație cu 142 firme din județul Satu Mare care au același domeniu de activitate (CAEN 74), pentru anul 2025.
Peste 78% dintre firmele comparabile
Peste 84% dintre firmele comparabile
Peste 84% dintre firmele comparabile
Peste 78% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| 15.123 RON |
| Active circulante | 158.162 RON | 126.538 RON | 151.484 RON | 182.081 RON | 196.934 RON | 205.285 RON | 241.660 RON | 110.976 RON | 131.421 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 154.379 RON | 114.926 RON | 140.205 RON | 176.238 RON | 190.975 RON | 184.746 RON | 230.565 RON | 100.187 RON | 127.954 RON |
|---|
| Datorii totale | 3.783 RON | 11.612 RON | 11.279 RON | 5.843 RON | 5.959 RON | 20.539 RON | 11.095 RON | 10.789 RON | 18.590 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|