Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/36622535
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
905.360 RON
Profit net
658.206 RON
Capitaluri proprii
658.446 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 967.415 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | 16.272 RON | 479.445 RON | 462.350 RON | 448.509 RON | 466.560 RON | 625.570 RON | 717.590 RON | 763.357 RON | 905.360 RON |
| Profit net | -1.476 RON | 14.050 RON | 410.943 RON | 345.264 RON | 281.194 RON | 390.445 RON | 518.230 RON | 641.015 RON | 754.983 RON | 658.206 RON |
| Total active | 224 RON | 194.156 RON | 662.883 RON | 439.859 RON | 652.566 RON | 1.042.965 RON | 1.703.219 RON | 1.890.123 RON | 1.983.427 RON | 1.632.363 RON |
| Active imobilizate | — |
Comparație cu 246 firme din județul Satu Mare care au același domeniu de activitate (CAEN 62), pentru anul 2025.
Peste 92% dintre firmele comparabile
Peste 96% dintre firmele comparabile
Peste 84% dintre firmele comparabile
Peste 95% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| 5.897 RON |
| 453 RON |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| Active circulante | 224 RON | 194.156 RON | 656.986 RON | 439.406 RON | 652.566 RON | 1.042.965 RON | 1.703.219 RON | 1.890.123 RON | 1.983.427 RON | 1.632.363 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -1.276 RON | 12.774 RON | 409.667 RON | 434.952 RON | 647.725 RON | 1.038.171 RON | 518.470 RON | 714.785 RON | 755.223 RON | 658.446 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.500 RON | 2.389 RON | 253.216 RON | 4.907 RON | 4.841 RON | 4.794 RON | 1.184.749 RON | 1.175.338 RON | 1.228.204 RON | 973.917 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|