Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

DE

DEN&EDY EXPRESS CONSTRUCT S.R.L.

Loc. Pogoanele, Oraş Pogoanele, Buzău
funcțiuneProfil nerevendicat
CUI
36674577
Nr. reg.
J10/1028/2016
Înființată
26/10/2016
Formă juridică
SRL
Cod CAEN
4399

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

1,4 mil. RON

2025

Profit net

284,1 K RON

2025

Angajați

1

2025

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
4399 — Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Formă juridică
SRL

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Asociați și administratori

administrator(1)

Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).

Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Contracte de achiziții publice

Atribuiri înregistrate

10

Valoare totală atribuită

33.978.111 RON

Autorități contractante

4

Atribuiri publicate între 17 mar. 2020 și 21 sept. 2026.

DA41224030SEAP
Potrivit după CUI

Întreținere străzi pietruite în sat Rovine, comuna Reviga, județul Ialomița

Autoritatea contractantă
COMUNA REVIGA
Valoare atribuită:
478.853 RON
Publicat:
21 sept. 2026
SCNA1129927/7/1SEAP
Potrivit după CUI

Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)

Autoritatea contractantă
COMUNA REVIGA
Valoare atribuită:
3.243.185 RON
Publicat:
15 ian. 2026
SCNA1129928/6/1SEAP
Potrivit după CUI

Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)

Autoritatea contractantă
COMUNA REVIGA
Valoare atribuită:
5.254.366 RON
Publicat:
15 ian. 2026
SCNA1127210/124/2842/1SEAP
Potrivit după CUI

Lucrari de constructii de trotuare (Rev.2)

Autoritatea contractantă
COMUNA CARBUNESTI
Valoare atribuită:
3.035.376 RON
Publicat:
30 oct. 2025
DA38897407SEAP
Potrivit după CUI

Lucrari de realizare/modernizare/intretinere a drumurilor

Autoritatea contractantă
COMUNA REVIGA
Valoare atribuită:
632.757 RON
Publicat:
18 sept. 2025
DA35508390SEAP
Potrivit după CUI

Lucrari de realizare/modernizare/intretinere a drumurilor

Autoritatea contractantă
COMUNA REVIGA
Valoare atribuită:
163.011 RON
Publicat:
15 apr. 2024
SCNA1093098/406/1SEAP
Potrivit după CUI

Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)

Autoritatea contractantă
COMUNA REVIGA
Valoare atribuită:
11.425.939 RON
Publicat:
14 sept. 2023
SCNA1089663/514/1SEAP
Potrivit după CUI

Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)

Autoritatea contractantă
COMUNA REVIGA
Valoare atribuită:
9.051.290 RON
Publicat:
17 nov. 2022
DA29130900SEAP
Potrivit după CUI

Achizitie lucrari: „ELIMINAREA EFECTELOR FENOMENELOR METEOROLOGICE DEFAVORABILE DIN COMUNA VINTILA V

Autoritatea contractantă
Comuna Vintila Voda (primaria vintila voda)
Valoare atribuită:
446.742 RON
Publicat:
1 nov. 2021
DA25297002/DA25297002SEAP
Potrivit după CUI

EXTINDERE RETEA DE APA POTABILA IN SATUL COTU CIORII, COMUNA CA ROSETTI, JUDETUL BUZAU

Autoritatea contractantă
COMUNA C.A. ROSETTI
Valoare atribuită:
246.592 RON
Publicat:
17 mar. 2020

Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.

Istoric

  1. 2017-05-03

    Înregistrare în scopuri de TVA

  2. 26/10/2016

    Înființarea companiei

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Str. NICOLAE BĂLCESCU, Nr. 142, CP 125200, Loc. Pogoanele, Oraş Pogoanele, Buzău, Romania
Telefon
0745 403 251
Cod poștal
125200
Data înregistrării
26/10/2016

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/36674577

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei DEN&EDY EXPRESS CONSTRUCT S.R.L. este 36674577.

DEN&EDY EXPRESS CONSTRUCT S.R.L. este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J10/1028/2016, din data de 26/10/2016.

DEN&EDY EXPRESS CONSTRUCT S.R.L. are sediul social la adresa Str. NICOLAE BĂLCESCU, Nr. 142, CP 125200, Loc. Pogoanele, Oraş Pogoanele, Buzău, România.

Activitatea principală este CAEN 4399 — Alte lucrări speciale de construcții n.c.a..

Nu, DEN&EDY EXPRESS CONSTRUCT S.R.L. nu este în prezent înregistrată în scopuri de TVA.

Da, conform datelor publice ANAF, DEN&EDY EXPRESS CONSTRUCT S.R.L. este activă.

În 2025, DEN&EDY EXPRESS CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.405.255 RON, cu 1 angajați.

Companii similare

ACN MIMA CONS S.R.L.
Municipiul Buzău
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
NOA TRANS CONST SRL
Sat Gura Câlnăului, Comuna Vadu Paşii
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
WDT PROCONSTRUCT S.R.L.
Sat Merei, Comuna Merei
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
RAR & LUK INTERN S.R.L.
Sat Muşceluşa Com. Siriu
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
CONSPAS TEHNIC S.R.L.
Loc. Pogoanele, Oraş Pogoanele
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
TELE TOUR ACTIV SRL
Municipiul Buzău
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
POLYPUS FIRE PROOF S.R.L.
Municipiul Buzău
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
NUMELEMEUANDREI S.R.L.
Sat Cândeşti Com. Verneşti
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
ACN MIMA CONS S.R.L.Municipiul BuzăuBuzăuAlte lucrări speciale de construcții n.c.a.
NOA TRANS CONST SRLSat Gura Câlnăului, Comuna Vadu PaşiiBuzăuAlte lucrări speciale de construcții n.c.a.
WDT PROCONSTRUCT S.R.L.Sat Merei, Comuna MereiBuzăuAlte lucrări speciale de construcții n.c.a.
RAR & LUK INTERN S.R.L.Sat Muşceluşa Com. SiriuBuzău—
CONSPAS TEHNIC S.R.L.Loc. Pogoanele, Oraş PogoaneleBuzăuAlte lucrări speciale de construcții n.c.a.
TELE TOUR ACTIV SRLMunicipiul BuzăuBuzăuAlte lucrări speciale de construcții n.c.a.
POLYPUS FIRE PROOF S.R.L.Municipiul BuzăuBuzăuAlte lucrări speciale de construcții n.c.a.
NUMELEMEUANDREI S.R.L.Sat Cândeşti Com. VerneştiBuzău—

Contact

0745 403 251

Str. NICOLAE BĂLCESCU, Nr. 142, CP 125200 · Loc. Pogoanele, Oraş Pogoanele, Buzău

Situație financiară

Anul 2025

Cifră de afaceri
1.405.255 RON−88%
Profit net
284.143 RON−94%
Angajați
1
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
3 mai 2017

Verificat ultima dată la 27 iul. 2026

Explorează

  • Firme din Buzău
  • Firme din Pogoanele
  • Firme cu același domeniu: Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
  • Neplătitor de TVA

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.

  • Cifra de afaceri a scăzut cu 88% în 2025

Cifră de afaceri

1.405.255 RON

-88,3%

Profit net

284.143 RON

-94,3%

Capitaluri proprii

6.957.053 RON

-9,8%

Număr mediu salariați

1

-88,9%

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 9.065.532 RON

81din 100Risc scăzut — clasa A

Cum a fost calculat

  • LichiditateExcelentă25/25
  • CapitalizareExcelentă25/25
  • ProfitabilitateExcelentă25/25
  • TendințăÎn scădere6/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2025

Lichiditate curentă
3,1

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
3,1

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
15,3 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
20,2 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
3,5 %
Cifră de afaceri / salariat
1.405.255 RON
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator201620172018201920202022202320242025
Cifră de afaceri0 RON

Comparație cu 453 firme din județul Buzău care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.

  • Cifră de afaceri1.405.255 RON
    P25 81.800 RONMediană 297.744 RONP75 1.234.561 RON

    Peste 77% dintre firmele comparabile

  • Profit net284.143 RON
    P25 56 RONMediană 30.117 RONP75 186.139 RON

    Peste 82% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați1
    P25 1Mediană 2P75 5

    Peste 43% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat1.405.255 RON
    P25 97.110 RONMediană 200.287 RONP75 391.241 RON

    Peste 97% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

—
—
—
4.249.910 RON
450.000 RON
14.330.320 RON
12.041.818 RON
1.405.255 RON
Profit net-5.491 RON-949 RON-627 RON-2.998 RON1.052.465 RON132.250 RON5.935.341 RON5.012.943 RON284.143 RON
Total active1.529 RON2.203 RON1.627 RON1.586 RON1.613.210 RON2.183.045 RON7.380.628 RON10.391.603 RON8.176.950 RON
Active imobilizate0 RON———29.914 RON177.478 RON286.222 RON3.120.907 RON4.292.628 RON
Active circulante1.529 RON2.203 RON1.627 RON1.586 RON1.583.296 RON2.005.567 RON7.094.406 RON7.270.696 RON3.884.322 RON
Capitaluri proprii-5.291 RON-5.440 RON-6.067 RON-9.065 RON1.043.400 RON1.813.892 RON6.292.712 RON7.712.910 RON6.957.053 RON
Datorii totale6.820 RON7.643 RON7.694 RON10.651 RON569.810 RON401.824 RON1.088.382 RON2.748.413 RON1.252.728 RON
Număr mediu salariați0——0751191

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă