Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
TN

TITI NARCIS CONSTRUCT S.R.L.

Sat Iazu, Comuna Cojasca, Dâmboviţa
este sub incidența Legii nr. 85/2014 InsolvențăProfil nerevendicat
CUI
36680579
Nr. reg.
J15/1080/2016
Înființată
27/10/2016
Formă juridică
SRL
Cod CAEN
4120

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

607,8 K RON

2020

Profit net

244,5 K RON

2020

Angajați

5

2020

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Formă juridică
SRL

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Asociați și administratori

lichidator judiciar(1)

Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).

Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Istoric

  1. 2017-07-01

    Înregistrare în scopuri de TVA

  2. 27/10/2016

    Înființarea companiei

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Str. SPRE GHIMPAŢI, Nr. 160, CP 137117, Sat Iazu, Comuna Cojasca, Dâmboviţa, Romania
Cod poștal
137117
Data înregistrării
27/10/2016

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/36680579

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei TITI NARCIS CONSTRUCT S.R.L. este 36680579.

TITI NARCIS CONSTRUCT S.R.L. este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J15/1080/2016, din data de 27/10/2016.

TITI NARCIS CONSTRUCT S.R.L. are sediul social la adresa Str. SPRE GHIMPAŢI, Nr. 160, CP 137117, Sat Iazu, Comuna Cojasca, Dâmboviţa, România.

Activitatea principală este CAEN 4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale.

Nu, TITI NARCIS CONSTRUCT S.R.L. nu este în prezent înregistrată în scopuri de TVA.

Da, conform datelor publice ANAF, TITI NARCIS CONSTRUCT S.R.L. este activă.

În 2020, TITI NARCIS CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 607.835 RON, cu 5 angajați.

Companii similare

FLORIAN CONSTRUCŢII ROMANESTI S.R.L.
Sat Româneşti, Comuna Potlogi
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
IOCONS EXPERT S.R.L.
Municipiul Târgovişte
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
ACORD CONSTRUCT SRL
Municipiul Târgovişte
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
ROMCOMAGRI S.R.L.
Sat Viforâta, Comuna Aninoasa
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
GEX INSTAL SRL
Sat Aninoasa, Comuna Aninoasa
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
GASANI IMPEX SRL
Sat Valea Mare, Comuna Valea Mare
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
GAD CONSTRUCT DEVELOPMENT S.R.L.
Sat Merii, Comuna Mogoşani
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
IZOCIP CONCEPT CONSTRUCT S.R.L.
Sat Sperieteni, Comuna Gura Sutii
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
FLORIAN CONSTRUCŢII ROMANESTI S.R.L.Sat Româneşti, Comuna PotlogiDâmboviţaLucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
IOCONS EXPERT S.R.L.Municipiul TârgovişteDâmboviţaLucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
ACORD CONSTRUCT SRLMunicipiul TârgovişteDâmboviţaLucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
ROMCOMAGRI S.R.L.Sat Viforâta, Comuna AninoasaDâmboviţaLucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
GEX INSTAL SRLSat Aninoasa, Comuna AninoasaDâmboviţaLucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
GASANI IMPEX SRLSat Valea Mare, Comuna Valea MareDâmboviţaLucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
GAD CONSTRUCT DEVELOPMENT S.R.L.Sat Merii, Comuna MogoşaniDâmboviţaLucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
IZOCIP CONCEPT CONSTRUCT S.R.L.Sat Sperieteni, Comuna Gura SutiiDâmboviţaLucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Contact

Str. SPRE GHIMPAŢI, Nr. 160, CP 137117 · Sat Iazu, Comuna Cojasca, Dâmboviţa

Situație financiară

Anul 2020

Cifră de afaceri
607.835 RON−64%
Profit net
244.533 RON−79%
Angajați
5
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
1 iul. 2017

Verificat ultima dată la 27 iul. 2026

Explorează

  • Firme din Dâmboviţa
  • Firme din Iazu
  • Firme cu același domeniu: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Firmă aflată în procedură de insolvență

Registrul Comerțului înregistrează o procedură de insolvență, reorganizare judiciară sau faliment pentru această firmă. Verifică situația la zi înainte de a încheia un contract.

Stare în registru: este sub incidența Legii nr. 85/2014

Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.

  • Neplătitor de TVA

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.

  • Cifra de afaceri a scăzut cu 64% în 2020
  • Ultima situație financiară depusă este pentru 2020

Cifră de afaceri

607.835 RON

-63,5%

Profit net

244.533 RON

-78,8%

Capitaluri proprii

244.783 RON

-78,8%

Număr mediu salariați

5

-58,3%

Proiecție cifră de afaceri 2021 (regresie liniară pe anii raportați): 1.557.828 RON

64din 100Risc mediu — clasa B

Cum a fost calculat

  • LichiditateAcceptabilă14/25
  • CapitalizareBună19/25
  • ProfitabilitateExcelentă25/25
  • TendințăÎn scădere6/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2020

Lichiditate curentă
1,3

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
1,3

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
59,4 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
40,2 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
40,5 %
Cifră de afaceri / salariat
121.567 RON
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator20162017201820192020
Cifră de afaceri213.858 RON609.209 RON1.923.934 RON1.666.474 RON607.835 RON
Profit net

Comparație cu 431 firme din județul Dâmboviţa care au același domeniu de activitate (CAEN 41), pentru anul 2020.

  • Cifră de afaceri607.835 RON
    P25 90.770 RONMediană 277.286 RONP75 845.184 RON

    Peste 69% dintre firmele comparabile

  • Profit net244.533 RON
    P25 2.095 RONMediană 51.577 RONP75 185.721 RON

    Peste 79% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați5
    P25 1Mediană 3P75 8

    Peste 66% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat121.567 RON
    P25 50.360 RONMediană 102.759 RONP75 189.722 RON

    Peste 57% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă
204.225 RON
462.665 RON
1.498.184 RON
1.155.437 RON
244.533 RON
Total active210.547 RON679.909 RON2.232.980 RON1.525.629 RON603.368 RON
Active imobilizate—2.031 RON4.203 RON180.085 RON137.490 RON
Active circulante210.547 RON677.878 RON2.228.777 RON1.345.544 RON465.878 RON
Capitaluri proprii204.425 RON647.090 RON2.145.274 RON1.155.687 RON244.783 RON
Datorii totale6.122 RON32.819 RON87.706 RON369.942 RON358.585 RON
Număr mediu salariați9129125