Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 28 feb. 2017 și 22 mai 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 78 atribuiri.
Verificare structura de rezistenta exigenta A1
Verificare structura de rezistenta exigenta A1 proiect canalizare
Verificare structura de rezistenta exigenta A1
Serv verif teh calit Doc teh ec Supl debit apă potab Zona Nord Tg. Neamț -Aducțiune Preutești Tg. Nt
Serv de verif tehnica-A1: REALIZARE LOC DE JOACĂ PENTRU COPII ȘI SPAȚIU PENTRU ACTIVITĂȚI SPORTIVE
Verificare structura de rezistenta exigenta A1 - Extindere apa/canal Com Tazlau
Verificare exig.A1 ,,Construire și dotare școala în satul Ivaneș, comuna Bicaz-Chei, județul Neamț”.
Servicii de verificare PTh la cerinta A1-Extindere apa si apa uzata in satul Vanatori-Neamt
Audit energetic
Verificare structura de rezistenta exigenta A1
Verificare proiect Platforma betonata si împrejmuire teren latura de nord est scoala
Audit energetic
Verificare structura de rezistenta exigenta A1
Verificare structura de rezistenta exigenta A1
Realizare certificat energetic - 2
Realizare certificat energetic
Servicii de verificare proiect tehnic Reabilitare, modernizare si dotare Muzeu Iulia Halaucescu
Achizitie
Verificare structura de rezistenta exigenta A1
verificare proiect
Servicii de verificare tehnica PT/DE proiect Scoala gimnaziala Braiesti
Servicii de verificare PT/DE Scoala Gimnaziala Baisesti
Proiectare constructii
Verificare structura de rezistenta exigenta A1-Teren sport Scoala Ivanes
Servicii de verificare proiect la cerința/exigența A1
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/3669400
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: FLOREAN CONSTANTIN, FLOREAN MARIA
Prin: FLOREAN CONSTANTIN
Prin: FLOREAN MARIA
Prin: FLOREAN CONSTANTIN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
147.250 RON
Profit net
84.787 RON
Capitaluri proprii
85.549 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 90.181 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 59.600 RON | 50.433 RON | 80.900 RON | 41.550 RON | 42.150 RON | 70.650 RON | 71.750 RON | 46.400 RON | 52.200 RON | 56.523 RON | 83.488 RON | 67.700 RON | 74.840 RON | 87.536 RON | 72.201 RON | 47.550 RON | 147.250 RON |
| Profit net | -27.658 RON | -24.346 RON | 27.964 RON | -10.183 RON | -1.470 RON | 20.330 RON | 39.930 RON | 19.423 RON | 26.713 RON | 24.945 RON | 56.089 RON |
Comparație cu 326 firme din județul Neamţ care au același domeniu de activitate (CAEN 71), pentru anul 2025.
Peste 41% dintre firmele comparabile
Peste 63% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 37.831 RON |
| 44.818 RON |
| 35.449 RON |
| 46.141 RON |
| 18.175 RON |
| 84.787 RON |
| Total active | 38.158 RON | 27.435 RON | 1.573 RON | 7.401 RON | 10.317 RON | 6.234 RON | 26.437 RON | 20.723 RON | 27.770 RON | 25.825 RON | 57.782 RON | 48.542 RON | 45.581 RON | 36.932 RON | 49.337 RON | 18.937 RON | 239.264 RON |
|---|
| Active imobilizate | 15.879 RON | 3.676 RON | 113 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 152.518 RON |
|---|
| Active circulante | 22.279 RON | 23.759 RON | 1.460 RON | 7.401 RON | 10.317 RON | 6.234 RON | 26.437 RON | 20.723 RON | 27.770 RON | 25.825 RON | 57.782 RON | 48.542 RON | 45.581 RON | 36.932 RON | 49.337 RON | 18.937 RON | 86.746 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -27.045 RON | -51.391 RON | -23.427 RON | -33.610 RON | -35.079 RON | -14.749 RON | 25.181 RON | 20.186 RON | 27.476 RON | 25.708 RON | 56.852 RON | 38.594 RON | 45.581 RON | 36.211 RON | 46.903 RON | 18.937 RON | 85.549 RON |
|---|
| Datorii totale | 65.203 RON | 78.826 RON | 25.000 RON | 41.011 RON | 45.396 RON | 20.983 RON | 1.256 RON | 537 RON | 294 RON | 117 RON | 930 RON | 9.948 RON | 0 RON | 721 RON | 2.434 RON | 0 RON | 153.715 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | 1 | — | — | — | — | — |
|---|