Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/36783515
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
336.194 RON
Profit net
12.889 RON
Capitaluri proprii
11.260 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 333.916 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 0 RON | 79.106 RON | 77.859 RON | 66.577 RON | 84.396 RON | 133.502 RON | 192.772 RON | 228.304 RON | 276.944 RON | 336.194 RON |
| Profit net | 0 RON | 4.665 RON | -17.070 RON | -27.318 RON | -9.045 RON | -33.066 RON | -44.109 RON | -6.256 RON | 15.370 RON | 12.889 RON |
| Total active | 200 RON | 8.032 RON | 1.144 RON | 527 RON | 15.428 RON | 11.849 RON | 14.944 RON | 26.068 RON | 31.374 RON | 29.804 RON |
| Active imobilizate |
Comparație cu 24 firme din județul Olt care au același domeniu de activitate (CAEN 36), pentru anul 2025.
Peste 58% dintre firmele comparabile
Peste 63% dintre firmele comparabile
Peste 61% dintre firmele comparabile
Peste 71% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 0 RON |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 6.578 RON |
| 6.206 RON |
| Active circulante | 200 RON | 8.032 RON | 1.144 RON | 527 RON | 15.428 RON | 11.849 RON | 14.944 RON | 26.068 RON | 24.796 RON | 23.598 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 200 RON | 4.865 RON | -4.205 RON | -6.522 RON | 9.433 RON | -7.633 RON | -31.742 RON | -16.998 RON | -1.628 RON | 11.260 RON |
|---|
| Datorii totale | 0 RON | 3.167 RON | 5.349 RON | 7.049 RON | 5.995 RON | 19.482 RON | 46.686 RON | 43.066 RON | 33.002 RON | 18.544 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 |
|---|