Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/36831507
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: BACIU NICULAE
Prin: BACIU NICULAE
Prin: BACIU NICULAE
Prin: BACIU NICULAE
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
2.982.410 RON
Profit net
1.954.711 RON
Capitaluri proprii
6.175.956 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 2.654.608 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 28.366 RON | 187.636 RON | 282.013 RON | 260.898 RON | 299.875 RON | 226.401 RON | 342.979 RON | 2.279.844 RON | 2.353.211 RON | 2.982.410 RON |
| Profit net | 27.557 RON | 135.677 RON | 220.537 RON | 194.576 RON | 244.424 RON | -357.377 RON | 284.349 RON | 1.986.732 RON | 1.484.570 RON | 1.954.711 RON |
| Total active | 28.426 RON | 165.582 RON | 387.261 RON | 580.641 RON | 830.752 RON | 374.386 RON | 491.466 RON | 2.472.957 RON | 4.283.187 RON | 6.227.872 RON |
| Active imobilizate | — |
Comparație cu 409 firme din județul Harghita care au același domeniu de activitate (CAEN 49), pentru anul 2025.
Peste 89% dintre firmele comparabile
Peste 100% dintre firmele comparabile
Peste 76% dintre firmele comparabile
Peste 97% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 23.689 RON |
| 114.633 RON |
| 4.674.276 RON |
| Active circulante | 28.426 RON | 165.582 RON | 387.261 RON | 580.641 RON | 830.752 RON | 374.386 RON | 491.466 RON | 2.449.268 RON | 4.168.554 RON | 1.553.596 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 27.757 RON | 163.434 RON | 383.971 RON | 578.547 RON | 822.971 RON | 465.594 RON | 749.944 RON | 2.736.675 RON | 4.221.245 RON | 6.175.956 RON |
|---|
| Datorii totale | 669 RON | 2.148 RON | 3.290 RON | 2.094 RON | 7.781 RON | 13.154 RON | 6.280 RON | 22.480 RON | 61.942 RON | 51.916 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 7 | 8 | 3 |
|---|