Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/36861931
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: LUPŞA ALEXANDRU
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
162.199 RON
Profit net
-78.772 RON
Capitaluri proprii
-78.298 RON
Număr mediu salariați
4
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 156.118 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 159.000 RON | 205.100 RON | 121.000 RON | — | — | — | — | — | 162.199 RON |
| Profit net | 10.598 RON | -3.382 RON | -4.302 RON | -425 RON | -1.478 RON | -455 RON | -420 RON | -420 RON | -78.772 RON |
| Total active | 24.271 RON | 25.482 RON | 3.672 RON | 3.247 RON | 2.069 RON | 1.614 RON | 1.194 RON | 774 RON | 29.359 RON |
| Active circulante | 24.271 RON | 25.482 RON | 3.672 RON | 3.247 RON | 2.069 RON |
Comparație cu 746 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 56), pentru anul 2025.
Peste 34% dintre firmele comparabile
Peste 10% dintre firmele comparabile
Peste 68% dintre firmele comparabile
Peste 8% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 1.614 RON |
| 1.194 RON |
| 774 RON |
| 29.359 RON |
| Capitaluri proprii | 10.656 RON | 7.274 RON | 3.672 RON | 3.247 RON | 1.769 RON | 1.314 RON | 894 RON | 474 RON | -78.298 RON |
|---|
| Datorii totale | 13.615 RON | 18.208 RON | 0 RON | 0 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 107.657 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 8 | 9 | 5 | 0 | — | — | — | — | 4 |
|---|