Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

FS

FACTORY SYSTEMS SRL

Municipiul Constanța, Constanța
funcțiuneProfil nerevendicat
CUI
36867390
Nr. reg.
J2016002939130
Înființată
22/12/2016
Formă juridică
SRL
Cod CAEN
4399

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

1 mil. RON

2025

Profit net

64,6 K RON

2025

Angajați

5

2025

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
4399 — Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Formă juridică
SRL

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Asociați și administratori

administrator(1)

Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).

Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.

Companii conectate

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Istoric

  1. 2017-03-24

    Înregistrare în scopuri de TVA

  2. 22/12/2016

    Înființarea companiei

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Str. INTERIOARĂ 1, Nr. 1, Et. 2, CP 900229, LOT 1/1, C18, BIROU 6, NR. CADASTRAL 204091, Municipiul Constanța, Constanța, Romania
Cod poștal
900229
Data înregistrării
22/12/2016

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/36867390

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei FACTORY SYSTEMS SRL este 36867390.

FACTORY SYSTEMS SRL este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J2016002939130, din data de 22/12/2016.

FACTORY SYSTEMS SRL are sediul social la adresa Str. INTERIOARĂ 1, Nr. 1, Et. 2, CP 900229, LOT 1/1, C18, BIROU 6, NR. CADASTRAL 204091, Municipiul Constanța, Constanța, România.

Activitatea principală este CAEN 4399 — Alte lucrări speciale de construcții n.c.a..

Nu, FACTORY SYSTEMS SRL nu este în prezent înregistrată în scopuri de TVA.

Da, conform datelor publice ANAF, FACTORY SYSTEMS SRL este activă.

În 2025, FACTORY SYSTEMS SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.048.896 RON, cu 5 angajați.

Companii similare

I.R. SERVICE SRL
Loc. Murfatlar, Oraş Murfatlar
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
UTIRENT S.R.L.
Municipiul Constanţa
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
TRUST CONSTRUCT SRL
Municipiul Constanţa
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
VLALABUILDERS S.R.L.
Sat Poiana, Oraş Ovidiu
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
CYS INDUSTRIAL S.R.L.
Municipiul Constanţa
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
MORI'S MEDIA SRL
Municipiul Mangalia
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
DEC & NATY TRANS SRL
Loc. Ovidiu, Oraş Ovidiu
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
MIMP INDUSTRY S.R.L.
Loc. Năvodari, Oraş Năvodari
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
I.R. SERVICE SRLLoc. Murfatlar, Oraş MurfatlarConstanţaAlte lucrări speciale de construcții n.c.a.
UTIRENT S.R.L.Municipiul ConstanţaConstanţaAlte lucrări speciale de construcții n.c.a.
TRUST CONSTRUCT SRLMunicipiul ConstanţaConstanţaAlte lucrări speciale de construcții n.c.a.
VLALABUILDERS S.R.L.Sat Poiana, Oraş OvidiuConstanţaAlte lucrări speciale de construcții n.c.a.
CYS INDUSTRIAL S.R.L.Municipiul ConstanţaConstanţaAlte lucrări speciale de construcții n.c.a.
MORI'S MEDIA SRLMunicipiul MangaliaConstanţaAlte lucrări speciale de construcții n.c.a.
DEC & NATY TRANS SRLLoc. Ovidiu, Oraş OvidiuConstanţaAlte lucrări speciale de construcții n.c.a.
MIMP INDUSTRY S.R.L.Loc. Năvodari, Oraş NăvodariConstanţaAlte lucrări speciale de construcții n.c.a.

Contact

Str. INTERIOARĂ 1, Nr. 1, Et. 2, CP 900229, LOT 1/1, C18, BIROU 6, NR. CADASTRAL 204091 · Municipiul Constanța, Constanța

Situație financiară

Anul 2025

Cifră de afaceri
1.048.896 RON+5%
Profit net
64.637 RON−73%
Angajați
5
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
24 mar. 2017

Verificat ultima dată la 27 iul. 2026

Explorează

  • Firme din Constanța
  • Firme cu același domeniu: Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
  • Neplătitor de TVA

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.

Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).

  • FACTORY TWENTY-TWO S.R.L.Constanţa

    Prin: LUNGU SIMONA

  • GHE & S IMPEX SRLBacău

    Prin: LUNGU SIMONA

  • IAN PETRU SI TATĂL SRLBucureşti · radiată

    Prin: LUNGU SIMONA

  • LISANDA COMP SRLNeamţ · radiată

    Prin: LUNGU SIMONA

  • SIMIROD S.R.L.Galaţi

    Prin: LUNGU SIMONA

  • SINALEX AGO S.R.L.Bacău · radiată

    Prin: LUNGU SIMONA

Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.

  • Capitaluri proprii negative în 2025 — societatea are datorii mai mari decât activele
  • Grad de îndatorare ridicat: datoriile reprezintă 132% din active
  • Lichiditate curentă sub 1 (0.58) — activele circulante nu acoperă datoriile

Cifră de afaceri

1.048.896 RON

4,7%

Profit net

64.637 RON

-73,3%

Capitaluri proprii

-606.140 RON

9,6%

Număr mediu salariați

5

0,0%

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.583.580 RON

40din 100Risc ridicat — clasa C

Cum a fost calculat

  • LichiditateSlabă6/25
  • CapitalizareCapitaluri negative0/25
  • ProfitabilitateBună20/25
  • TendințăMixtă14/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2025

Lichiditate curentă
0,58

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
0,58

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
131,9 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
6,2 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
3,4 %
Cifră de afaceri / salariat
209.779 RON
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator2016201720182019202020212022202320242025
Cifră de afaceri

Comparație cu 1097 firme din județul Constanţa care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.

  • Cifră de afaceri1.048.896 RON
    P25 90.321 RONMediană 284.087 RONP75 741.336 RON

    Peste 80% dintre firmele comparabile

  • Profit net64.637 RON
    P25 -5.089 RONMediană 25.495 RONP75 172.361 RON

    Peste 61% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați5
    P25 1Mediană 1P75 4

    Peste 82% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat209.779 RON
    P25 95.343 RONMediană 182.666 RONP75 350.084 RON

    Peste 55% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

—
387.443 RON
1.278.692 RON
1.961.875 RON
1.692.324 RON
1.409.533 RON
2.481.401 RON
1.591.360 RON
1.002.263 RON
1.048.896 RON
Profit net0 RON20.624 RON-369.166 RON141.436 RON151.571 RON21.840 RON81.989 RON-961.251 RON241.993 RON64.637 RON
Total active16.000 RON352.619 RON470.720 RON654.174 RON1.203.310 RON1.761.406 RON2.657.062 RON850.047 RON1.173.612 RON1.901.813 RON
Active imobilizate993 RON13.875 RON206.316 RON170.623 RON308.710 RON346.274 RON678.146 RON601.373 RON526.921 RON442.177 RON
Active circulante15.007 RON338.744 RON264.404 RON483.551 RON894.600 RON1.415.132 RON1.978.916 RON248.674 RON646.691 RON1.459.636 RON
Capitaluri proprii1.000 RON20.811 RON-348.355 RON-206.919 RON-55.348 RON-33.508 RON48.481 RON-912.770 RON-670.777 RON-606.140 RON
Datorii totale15.000 RON331.808 RON819.075 RON861.093 RON1.258.658 RON1.794.914 RON2.608.581 RON1.762.817 RON1.844.389 RON2.507.953 RON
Număr mediu salariați—467976355

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă