Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 27 feb. 2018 și 17 apr. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 90 atribuiri.
Achizitie servicii de curatenie la sediul CJP Iasi
servicii de curatenie generala
Achizitie servicii de curatenie la sediul CJP Iasi
servicii de curatenie centrul cultural chira chiralina
servicii de curatenie sediu ITM Braila
servicii de curatenie centrul cultural chira chiralina
Servicii curatenie zilnic la Patinoar Braila
servicii de curatenie sediu ITM BRAILA
servicii de curatenie sediu
Servicii curatenie generala sedii institutii
servicii de curatenie sediu
servicii de curatenie sediu
servicii de curatenie sediu
Achizitie servicii de curatenie la sediul CJP Iasi
servicii de curăţenie sediu
Servicii curatenie generala sedii institutii
Servicii curatenie Apia Braila
servicii de curăţenie sediu
servicii de curăţenie sediu
servicii de curăţenie sediu
Servicii curatenie generala sedii institutii
Achizitie servicii de curatenie la sediul CJP Iasi
servicii de curăţenie sediu
Servicii curatenie generala sedii institutii
Servicii curatenie Apia Braila
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/36869315
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-05.
Cifră de afaceri
282.974 RON
Profit net
-11.605 RON
Capitaluri proprii
-172.774 RON
Număr mediu salariați
8
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 299.343 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | 159.334 RON | 278.129 RON | 284.387 RON | 258.736 RON | 259.120 RON | 291.771 RON | 280.578 RON | 256.882 RON | 282.974 RON |
| Profit net | -7 RON | 89.773 RON | 97.546 RON | 30.405 RON | -51.428 RON | -89.493 RON | -41.714 RON | -28.978 RON | 19.799 RON | -11.605 RON |
| Total active | 793 RON | 104.516 RON | 215.518 RON | 42.656 RON | 28.132 RON | 44.726 RON | 60.961 RON | 58.092 RON | 65.794 RON | 65.111 RON |
| Active imobilizate |
Comparație cu 67 firme din județul Brăila care au același domeniu de activitate (CAEN 81), pentru anul 2025.
Peste 52% dintre firmele comparabile
Peste 7% dintre firmele comparabile
Peste 94% dintre firmele comparabile
Peste 10% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 500 RON |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| Active circulante | 293 RON | 104.516 RON | 215.518 RON | 42.656 RON | 28.132 RON | 44.726 RON | 60.961 RON | 58.092 RON | 65.794 RON | 65.111 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 193 RON | 89.966 RON | 187.512 RON | 30.645 RON | -20.783 RON | -110.276 RON | -151.990 RON | -180.968 RON | -161.169 RON | -172.774 RON |
|---|
| Datorii totale | 600 RON | 14.550 RON | 28.006 RON | 12.011 RON | 48.915 RON | 155.002 RON | 212.951 RON | 239.060 RON | 226.963 RON | 237.885 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 5 | 11 | 14 | 12 | 13 | 12 | 9 | 8 | 8 |
|---|