Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
/companies/36877237
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: STANCIU DĂNUȚ
Prin: STANCIU DĂNUȚ
Prin: STANCIU DĂNUȚ
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
185.100 RON
Profit net
157.645 RON
Capitaluri proprii
156.669 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 172.229 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 8.261 RON |
Comparație cu 3483 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 74), pentru anul 2025.
Peste 60% dintre firmele comparabile
Peste 84% dintre firmele comparabile
Peste 80% dintre firmele comparabile
Peste 50% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 63.568 RON |
| 91.874 RON |
| 6.524 RON |
| 43.759 RON |
| 81.280 RON |
| 140.740 RON |
| 126.800 RON |
| 185.100 RON |
| Profit net | 1.458 RON | 13.979 RON | 43.825 RON | -2.140 RON | -1.304 RON | 72.315 RON | 90.593 RON | 16.263 RON | 157.645 RON |
|---|
| Total active | 3.261 RON | 19.762 RON | 49.838 RON | 1.357 RON | 5.540 RON | 72.591 RON | 99.570 RON | 59.953 RON | 179.646 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | 32.093 RON |
|---|
| Active circulante | 3.261 RON | 19.762 RON | 49.838 RON | 1.357 RON | 5.540 RON | 72.591 RON | 99.570 RON | 59.953 RON | 147.553 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 1.658 RON | 15.637 RON | 45.492 RON | -468 RON | -1.772 RON | 70.543 RON | 88.310 RON | 19.025 RON | 156.669 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.603 RON | 4.125 RON | 4.346 RON | 1.825 RON | 7.312 RON | 2.048 RON | 11.260 RON | 40.928 RON | 22.977 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | 1 | 1 | 0 | — | 1 | 1 | 1 |
|---|