Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/36886154
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
375.647 RON
Profit net
192.231 RON
Capitaluri proprii
192.656 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 365.799 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 176.962 RON | 242.393 RON | 296.063 RON | 294.775 RON | 289.240 RON | 290.869 RON | 299.572 RON | 299.588 RON | 375.647 RON |
| Profit net | 111.480 RON | 185.424 RON | 182.274 RON | 201.355 RON | 226.211 RON | 194.375 RON | 183.400 RON | 214.426 RON | 192.231 RON |
| Total active | 112.985 RON | 279.271 RON | 439.955 RON | 640.590 RON | 427.860 RON | 623.868 RON | 44.566 RON | 446.892 RON | 325.591 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — |
Comparație cu 79 firme din județul Vrancea care au același domeniu de activitate (CAEN 85), pentru anul 2025.
Peste 87% dintre firmele comparabile
Peste 96% dintre firmele comparabile
Peste 55% dintre firmele comparabile
Peste 98% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 226.385 RON |
| 145.917 RON |
| Active circulante | 112.985 RON | 279.271 RON | 439.955 RON | 640.590 RON | 427.860 RON | 623.868 RON | 44.566 RON | 220.507 RON | 179.674 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 111.680 RON | 255.104 RON | 437.378 RON | 201.555 RON | 427.766 RON | 194.575 RON | 200 RON | 214.626 RON | 192.656 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.305 RON | 24.167 RON | 2.577 RON | 439.035 RON | 94 RON | 429.293 RON | 44.366 RON | 232.266 RON | 132.935 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|