Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 17 ian. 2017 și 3 oct. 2024.
Se afișează cele mai recente 25 din 1.197 atribuiri.
Achizitionare diverse consumabile medicale ( pampers adulti )
Achizitionare diverse materiale pentru intretinere si functionare
Achizitionare diverse consumabile medicale
Achizitionare diverse materiale pentru curatenie si intretinere
Achizitionare diverse produse pentru curatenie
Achizitionare diverse consumabile medicale
produse curatenie
Achizitionare diverse produse pentru curatenie
Achizitionare pampers adulti tip chilot
Achizitionare diverse echipamente pentru bucatarie
Servetele Z
Achizitionare diverse produse de curatenie
Achizitionare diverse materiale pentru intretinere
Achizitionare diverse consumabile medicale
Produse curatenie
Achizitionare diverse produse pentru curatenie
Achizitionare diverse consumabile medicale
Achizitionare pampers adulti tip chilot
Achizitionare diverse produse pentru curatenie
Achzitionare diverse produse pentru curatenie
Achizitionare cutie depzoitare 60 l
Hartie igienica
Achizitionare termometru frigider
Achizitonare diverse produse pentru curatenie
Achizitionare diverse consumabile medicale
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/36891525
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-03.
Cifră de afaceri
19.732 RON
Profit net
10.847 RON
Capitaluri proprii
11.087 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 189.102 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 219.825 RON | 294.962 RON | 297.190 RON | 298.168 RON | 270.133 RON | 297.415 RON | 299.124 RON | 297.532 RON | 19.732 RON |
| Profit net | 86.007 RON | 84.267 RON | 53.953 RON | 56.751 RON | 52.146 RON | 86.197 RON | 70.501 RON | 80.139 RON | 10.847 RON |
| Total active | 116.595 RON | 126.912 RON | 68.399 RON | 114.933 RON | 98.039 RON | 119.395 RON | 126.742 RON | 144.450 RON | 24.663 RON |
| Active imobilizate | 73 RON | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
Comparație cu 1078 firme din județul Arad care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 13% dintre firmele comparabile
Peste 42% dintre firmele comparabile
Peste 12% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 0 RON |
| 0 RON |
| Active circulante | 116.522 RON | 126.912 RON | 68.399 RON | 114.933 RON | 98.039 RON | 119.395 RON | 126.742 RON | 144.450 RON | 24.663 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 86.207 RON | 84.507 RON | 54.193 RON | 56.991 RON | 52.386 RON | 86.584 RON | 71.085 RON | 81.224 RON | 11.087 RON |
|---|
| Datorii totale | 30.388 RON | 42.405 RON | 14.206 RON | 57.942 RON | 45.653 RON | 32.811 RON | 55.657 RON | 63.226 RON | 13.576 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|---|