Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/36910210
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
637.338 RON
Profit net
520.054 RON
Capitaluri proprii
520.294 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 701.321 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 272.734 RON | 183.998 RON | 338.974 RON | 332.210 RON | 467.062 RON | 477.308 RON | 495.061 RON | 641.365 RON | 637.338 RON |
| Profit net | 215.684 RON | 136.382 RON | 229.007 RON | 213.012 RON | 365.623 RON | 390.052 RON | 377.301 RON | 548.186 RON | 520.054 RON |
| Total active | 215.972 RON | 138.804 RON | 235.716 RON | 216.458 RON | 372.388 RON | 404.836 RON | 384.908 RON | 713.852 RON | 645.869 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | 6.286 RON | 6.286 RON | — | — |
Comparație cu 388 firme din județul Galaţi care au același domeniu de activitate (CAEN 71), pentru anul 2025.
Peste 80% dintre firmele comparabile
Peste 94% dintre firmele comparabile
Peste 61% dintre firmele comparabile
Peste 95% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| 72.225 RON |
| Active circulante | 215.972 RON | 138.804 RON | 235.716 RON | 210.172 RON | 366.102 RON | 404.836 RON | 384.908 RON | 713.852 RON | 573.644 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 215.684 RON | 136.622 RON | 229.247 RON | 213.252 RON | 365.863 RON | 390.292 RON | 377.541 RON | 548.426 RON | 520.294 RON |
|---|
| Datorii totale | 288 RON | 2.182 RON | 6.469 RON | 3.206 RON | 6.525 RON | 14.544 RON | 7.367 RON | 165.426 RON | 125.575 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 |
|---|