Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/36942270
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: MOCANU LUCICA
Prin: MOCANU LUCICA
Prin: MOCANU LUCICA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
484.813 RON
Profit net
32.345 RON
Capitaluri proprii
10.171 RON
Număr mediu salariați
5
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 403.309 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 0 RON | 107.000 RON | 225.640 RON | 218.588 RON | 236.593 RON | 294.084 RON | 160.453 RON | 224.640 RON | 484.813 RON |
| Profit net | 0 RON | -42.085 RON | 4.366 RON | 7.272 RON | 7.063 RON | 13.099 RON | -132.727 RON | -55.138 RON | 32.345 RON |
| Total active | 0 RON | 26.621 RON | 35.073 RON | 42.995 RON | 43.785 RON | 62.890 RON | 48.481 RON | 104.084 RON | 208.253 RON |
| Active imobilizate | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — |
Comparație cu 43 firme din județul Vrancea care au același domeniu de activitate (CAEN 38), pentru anul 2025.
Peste 42% dintre firmele comparabile
Peste 51% dintre firmele comparabile
Peste 68% dintre firmele comparabile
Peste 14% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| — |
| Active circulante | 0 RON | 26.621 RON | 35.073 RON | 42.995 RON | 43.785 RON | 62.890 RON | 48.481 RON | 104.084 RON | 208.253 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 0 RON | 7.486 RON | 11.854 RON | 19.125 RON | 26.188 RON | 39.287 RON | -43.440 RON | -99.173 RON | 10.171 RON |
|---|
| Datorii totale | 0 RON | 19.135 RON | 23.219 RON | 23.870 RON | 17.597 RON | 23.603 RON | 91.921 RON | 203.257 RON | 198.082 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | 5 | 6 | 6 | — | 5 | 5 | 5 |
|---|