Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/36968416
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: DAMIAN LUCICA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
346.567 RON
Profit net
222.841 RON
Capitaluri proprii
257.688 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 367.635 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 217.533 RON | 258.066 RON | 264.505 RON | 318.349 RON | 303.499 RON | 308.654 RON | 294.808 RON | 354.492 RON | 346.567 RON |
| Profit net | -18.896 RON | 26.934 RON | -12.381 RON | 146.478 RON | 137.000 RON | 290.788 RON | 194.364 RON | 214.428 RON | 222.841 RON |
| Total active | 29.796 RON | 13.118 RON | 2.071 RON | 147.591 RON | 141.064 RON | 293.060 RON | 201.481 RON | 223.537 RON | 265.866 RON |
| Active circulante | 29.796 RON | 13.118 RON | 2.071 RON | 147.591 RON | 141.064 RON |
Comparație cu 142 firme din județul Iaşi care au același domeniu de activitate (CAEN 78), pentru anul 2025.
Peste 72% dintre firmele comparabile
Peste 82% dintre firmele comparabile
Peste 62% dintre firmele comparabile
Peste 87% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 293.060 RON |
| 201.481 RON |
| 223.537 RON |
| 265.866 RON |
| Capitaluri proprii | -18.696 RON | 8.238 RON | -4.143 RON | 142.335 RON | 139.335 RON | 290.988 RON | 194.564 RON | 214.628 RON | 257.688 RON |
|---|
| Datorii totale | 48.492 RON | 4.880 RON | 6.214 RON | 5.256 RON | 1.729 RON | 2.072 RON | 6.917 RON | 8.909 RON | 8.178 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 1 |
|---|