Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 12 apr. 2017 și 7 dec. 2018.
Se afișează cele mai recente 25 din 228 atribuiri.
acumulator 180 ah
pompa meyler
duze injector FADROMA
becuri
acumulator caranda 100ah
cilindru compresor FADROMA
segmenti compresor fadroma
acumulatori caranda 225ah
contact frana u650
buton pornire u650
acumulator 150ah
acumulator 150ah
acumulator monbat 75ah
acumulator caranda 100ah
becuri
disc frana u650
pompa apa perkins
Achizitie beton B200
acumulator 150ah
becuri
acumulator 150ah
acumulator 180 ah
acumulator caranda 120ah
valva franare u650
segmenti servodirectie
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/37005040
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: TANVUIA GICA
Prin: TANVUIA GICA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
42.350 RON
Profit net
-4.099 RON
Capitaluri proprii
6.153 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 102.371 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 93.450 RON | 71.674 RON | 244.538 RON | 428.490 RON | 671.186 RON | 180.230 RON | 16.513 RON | 4.834 RON | 42.350 RON |
| Profit net | -6.434 RON | -8.217 RON | 28.796 RON | 2.330 RON | 12.462 RON | 4.544 RON | -11.659 RON | -11.780 RON | -4.099 RON |
| Total active | 25.732 RON | 23.267 RON | 110.124 RON | 101.350 RON | 110.012 RON | 119.637 RON | 90.966 RON | 68.899 RON | 82.765 RON |
| Active imobilizate | 420 RON | 226 RON | 32 RON | 32 RON | 0 RON |
Comparație cu 448 firme din județul Galaţi care au același domeniu de activitate (CAEN 45), pentru anul 2025.
Peste 16% dintre firmele comparabile
Peste 33% dintre firmele comparabile
Peste 9% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 3.009 RON |
| Active circulante | 25.312 RON | 23.041 RON | 110.092 RON | 101.318 RON | 110.012 RON | 119.637 RON | 90.966 RON | 68.899 RON | 79.756 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -6.234 RON | -14.451 RON | 14.345 RON | 16.685 RON | 29.147 RON | 33.691 RON | 22.033 RON | 10.253 RON | 6.153 RON |
|---|
| Datorii totale | 31.966 RON | 37.718 RON | 95.779 RON | 84.665 RON | 80.865 RON | 85.946 RON | 68.933 RON | 58.646 RON | 76.612 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|---|