Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
MT

MOBLINE TREND S.R.L.

Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
funcțiuneProfil nerevendicat
CUI
37014390
Nr. reg.
J2017000364120
Înființată
2 sept. 2017
Formă juridică
SRL
Cod CAEN
4719

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

347,4 K RON

2025

Profit net

1,6 K RON

2025

Angajați

3

2025

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
4719 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
Formă juridică
SRL

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Asociați și administratori

administrator(1)

Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).

Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.

Companii conectate

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Istoric

  1. 09/02/2017

    Înființarea companiei

  2. 2023-09-01

    Înregistrare în scopuri de TVA

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Str. PRIMĂVERII, Nr. 18, Bl. D21, Sc. 2, Et. 3, Ap. 25, CP 400540, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, Romania
Cod poștal
400540
Data înregistrării
09/02/2017

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/37014390

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei MOBLINE TREND S.R.L. este 37014390.

MOBLINE TREND S.R.L. este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J2017000364120, din data de 09/02/2017.

MOBLINE TREND S.R.L. are sediul social la adresa Str. PRIMĂVERII, Nr. 18, Bl. D21, Sc. 2, Et. 3, Ap. 25, CP 400540, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, România.

Activitatea principală este CAEN 4719 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare.

Nu, MOBLINE TREND S.R.L. nu este în prezent înregistrată în scopuri de TVA.

Da, conform datelor publice ANAF, MOBLINE TREND S.R.L. este activă.

În 2025, MOBLINE TREND S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 347.411 RON, cu 3 angajați.

Companii similare

SETU CVM SRL
Municipiul Cluj-Napoca
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
BEST AUTOHAUSS RADU S.R.L.
Sat Floreşti, Comuna Floreşti
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
NICON SERV SRL
Municipiul Cluj-Napoca
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
R NIC SRL
Municipiul Câmpia Turzii
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
THONET DESIGN SRL
Sat Floreşti, Comuna Floreşti
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
MOTO UNELTE COMSERV SRL
Municipiul Cluj-Napoca
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
TORREMIX MARKET S.R.L.
Mun. Dej
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
ARTHA DORA SRL
Municipiul Cluj-Napoca
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
SETU CVM SRLMunicipiul Cluj-NapocaClujComerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
BEST AUTOHAUSS RADU S.R.L.Sat Floreşti, Comuna FloreştiClujComerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
NICON SERV SRLMunicipiul Cluj-NapocaClujComerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
R NIC SRLMunicipiul Câmpia TurziiClujComerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
THONET DESIGN SRLSat Floreşti, Comuna FloreştiClujComerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
MOTO UNELTE COMSERV SRLMunicipiul Cluj-NapocaClujComerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
TORREMIX MARKET S.R.L.Mun. DejCluj—
ARTHA DORA SRLMunicipiul Cluj-NapocaClujComerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

Contact

Str. PRIMĂVERII, Nr. 18, Bl. D21, Sc. 2, Et. 3, Ap. 25, CP 400540 · Municipiul Cluj-Napoca, Cluj

Situație financiară

Anul 2025

Cifră de afaceri
347.411 RON+11%
Profit net
1.599 RON+133%
Angajați
3
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
1 sept. 2023

Verificat ultima dată la 27 iul. 2026

Explorează

  • Firme din Cluj
  • Firme din Cluj-Napoca
  • Firme cu același domeniu: Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
  • Neplătitor de TVA

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.

Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).

  • MANGALIȚA DE TRANSILVANIA COOPERATIVA AGRICOLĂCluj

    Prin: VĂDAN OVIDIU CRISTIAN

Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.

  • Capitaluri proprii negative în 2025 — societatea are datorii mai mari decât activele
  • Grad de îndatorare ridicat: datoriile reprezintă 108% din active
  • Lichiditate curentă sub 1 (0.88) — activele circulante nu acoperă datoriile

Cifră de afaceri

347.411 RON

11,4%

Profit net

1.599 RON

132,6%

Capitaluri proprii

-52.635 RON

2,9%

Număr mediu salariați

3

0,0%

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 386.254 RON

40din 100Risc ridicat — clasa C

Cum a fost calculat

  • LichiditateSlabă6/25
  • CapitalizareCapitaluri negative0/25
  • ProfitabilitateMarjă redusă9/25
  • TendințăÎn creștere25/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2025

Lichiditate curentă
0,88

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
0,88

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
108,5 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
0,5 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
0,3 %
Cifră de afaceri / salariat
115.804 RON
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator201720182019202020212022202320242025
Cifră de afaceri145.680 RON

Comparație cu 4013 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.

  • Cifră de afaceri347.411 RON
    P25 53.650 RONMediană 234.692 RONP75 881.688 RON

    Peste 59% dintre firmele comparabile

  • Profit net1.599 RON
    P25 -9.390 RONMediană 5.152 RONP75 58.197 RON

    Peste 44% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați3
    P25 1Mediană 1P75 3

    Peste 78% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat115.804 RON
    P25 140.516 RONMediană 275.221 RONP75 529.914 RON

    Peste 20% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă
216.115 RON
287.288 RON
282.611 RON
244.316 RON
265.851 RON
399.188 RON
311.881 RON
347.411 RON
Profit net-6.077 RON34.797 RON2.642 RON-78.993 RON-16.374 RON718 RON13.763 RON-4.910 RON1.599 RON
Total active28.397 RON110.298 RON124.333 RON72.602 RON30.030 RON143.089 RON130.520 RON261.394 RON619.270 RON
Active imobilizate—————3.808 RON7.558 RON6.725 RON30.739 RON
Active circulante28.397 RON110.298 RON124.333 RON72.602 RON30.030 RON139.281 RON122.962 RON254.669 RON588.531 RON
Capitaluri proprii-5.877 RON28.920 RON31.562 RON-47.431 RON-63.805 RON-63.087 RON-49.324 RON-54.234 RON-52.635 RON
Datorii totale34.274 RON81.378 RON92.771 RON120.033 RON93.835 RON206.176 RON179.844 RON315.628 RON671.905 RON
Număr mediu salariați233432233