Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
/companies/37075835
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: PISĂU MIHAIL
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
1.527.637 RON
Profit net
788.749 RON
Capitaluri proprii
788.989 RON
Număr mediu salariați
10
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.472.112 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 760.200 RON |
Comparație cu 1484 firme din județul Prahova care au același domeniu de activitate (CAEN 41), pentru anul 2025.
Peste 81% dintre firmele comparabile
Peste 94% dintre firmele comparabile
Peste 89% dintre firmele comparabile
Peste 46% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 700.765 RON |
| 1.074.748 RON |
| 1.230.165 RON |
| 1.152.871 RON |
| 1.444.387 RON |
| 1.156.188 RON |
| 982.656 RON |
| 1.527.637 RON |
| Profit net | 493.939 RON | 238.733 RON | 257.913 RON | 383.389 RON | 244.273 RON | 624.764 RON | 235.326 RON | 215.322 RON | 788.749 RON |
|---|
| Total active | 558.976 RON | 657.613 RON | 338.179 RON | 741.859 RON | 734.390 RON | 723.033 RON | 344.371 RON | 413.141 RON | 957.724 RON |
|---|
| Active circulante | 558.976 RON | 657.613 RON | 338.179 RON | 741.859 RON | 734.390 RON | 723.033 RON | 344.371 RON | 413.141 RON | 957.724 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 494.139 RON | 622.872 RON | 258.153 RON | 641.542 RON | 627.902 RON | 625.004 RON | 235.566 RON | 380.652 RON | 788.989 RON |
|---|
| Datorii totale | 64.837 RON | 34.768 RON | 80.148 RON | 100.345 RON | 106.499 RON | 98.059 RON | 108.816 RON | 32.636 RON | 168.815 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 13 | 14 | 18 | 21 | 21 | 16 | 16 | 10 | 10 |
|---|