Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/37080394
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: SZILAGYI ATTILA
Prin: SZILAGYI ATTILA
Prin: SZILAGYI ATTILA
Prin: SZILAGYI ATTILA
Prin: SZILAGYI ATTILA
Prin: SZILAGYI ATTILA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
849 RON
Profit net
18.444 RON
Capitaluri proprii
72.164 RON
Număr mediu salariați
—
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 7.963 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 0 RON | 3.708 RON | 3.434 RON | 24.119 RON | 18.156 RON | 13.046 RON | 675 RON | — | 849 RON |
| Profit net | -4.374 RON | 6.664 RON | 3.126 RON | 23.864 RON | 12.929 RON | 12.525 RON | -1.587 RON | 424 RON | 18.444 RON |
| Total active | 2.626 RON | 13.865 RON | 20.274 RON | 44.138 RON | 56.767 RON | 69.292 RON | 67.706 RON | 59.730 RON | 73.625 RON |
| Active circulante | 2.626 RON | 13.865 RON | 20.274 RON | 44.138 RON | 56.767 RON | 69.292 RON |
Comparație cu 273 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 10), pentru anul 2025.
Peste 3% dintre firmele comparabile
Peste 52% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 67.706 RON |
| 59.730 RON |
| 73.625 RON |
| Capitaluri proprii | -3.374 RON | 3.290 RON | 6.415 RON | 30.279 RON | 43.206 RON | 55.732 RON | 54.145 RON | 54.569 RON | 72.164 RON |
|---|
| Datorii totale | 6.000 RON | 10.575 RON | 13.859 RON | 13.859 RON | 13.561 RON | 13.560 RON | 13.561 RON | 5.161 RON | 1.461 RON |
|---|