Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/37103269
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: IONICĂ GEORGE-ADRIAN, IONICĂ MARILENA-ADRIANA
Prin: IONICĂ GEORGE-ADRIAN
Prin: IONICĂ GEORGE-ADRIAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
90.187 RON
Profit net
-210 RON
Capitaluri proprii
10.191 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 156.653 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 216.444 RON | 260.907 RON | 274.510 RON | 152.000 RON | 242.688 RON | 231.189 RON | 235.450 RON | 90.187 RON | — |
| Profit net | 179.303 RON | 252.230 RON | 263.346 RON | 144.820 RON | 232.373 RON | 221.243 RON | 195.043 RON | 73.030 RON | -210 RON |
| Total active | 200.558 RON | 257.527 RON | 72.219 RON | 196.714 RON | 305.763 RON | 276.853 RON | 254.232 RON | 74.272 RON | 11.232 RON |
| Active imobilizate | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
Comparație cu 15 firme din județul Argeş care au același domeniu de activitate (CAEN 92), pentru anul 2024.
Peste 33% dintre firmele comparabile
Peste 73% dintre firmele comparabile
Peste 8% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 0 RON |
| 0 RON |
| — |
| Active circulante | 200.558 RON | 257.527 RON | 72.219 RON | 196.714 RON | 305.763 RON | 276.853 RON | 254.232 RON | 74.272 RON | 11.232 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 179.503 RON | 252.430 RON | 263.226 RON | 145.020 RON | 232.573 RON | 221.443 RON | 195.243 RON | 73.230 RON | 10.191 RON |
|---|
| Datorii totale | 21.055 RON | 5.097 RON | -191.007 RON | 51.694 RON | 73.190 RON | 55.410 RON | 58.989 RON | 1.042 RON | 1.041 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — |
|---|