Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 31 mai 2018 și 22 apr. 2024.
SABOTI MEDICALI PIELE NATURALA
SABOTI MEDICALI PIELE NATURALA albi + alabastru - COMANDA FERMA
SABOTI MEDICALI PIELE NATURALA
SABOTI MEDICALI
SABOTI MEDICALI
SABOTI MEDICALI PIELE NATURALA
SABOTI MEDICALI PIELE NATURALA
MASCA DE PROTECTIE
ALCOOL SANITAR 500ml
SABOTI MEDICALI PIELE NATURALA
SABOTI MEDICALI PIELE NATURALA
INCALTAMINTE BARBATI
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 29 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/37123193
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: BERENDE IRINA FELICIA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
770.340 RON
Profit net
-518.597 RON
Capitaluri proprii
212.849 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 987.794 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 232.873 RON | 396.748 RON | 523.887 RON | 656.644 RON | 1.008.811 RON | 1.079.498 RON | 896.606 RON | 531.940 RON | 770.340 RON |
| Profit net | -156.987 RON | -11.680 RON | 238.937 RON | 166.232 RON | 94.520 RON | 62.242 RON | 346.039 RON | -8.058 RON | -518.597 RON |
| Total active | 350.083 RON | 136.905 RON | 217.583 RON | 429.778 RON | 1.000.402 RON | 976.710 RON | 1.278.076 RON | 1.324.650 RON | 972.884 RON |
| Active circulante | 350.083 RON | 136.905 RON | 217.583 RON | 429.778 RON |
Comparație cu 21 firme din județul Satu Mare care au același domeniu de activitate (CAEN 15), pentru anul 2025.
Peste 57% dintre firmele comparabile
Peste 19% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 1.000.402 RON |
| 976.710 RON |
| 1.278.076 RON |
| 1.324.650 RON |
| 972.884 RON |
| Capitaluri proprii | -156.787 RON | -168.467 RON | 70.470 RON | 236.702 RON | 331.222 RON | 393.464 RON | 739.503 RON | 731.446 RON | 212.849 RON |
|---|
| Datorii totale | 506.870 RON | 305.372 RON | 147.113 RON | 193.076 RON | 669.180 RON | 583.246 RON | 538.573 RON | 593.204 RON | 760.035 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 14 | 7 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | — | — |
|---|