Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/37150988
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: TĂNĂSESCU ION
Prin: TĂNĂSESCU ION
Prin: TĂNĂSESCU ION
Prin: TĂNĂSESCU ION
Prin: TĂNĂSESCU ION
Prin: TĂNĂSESCU ION
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
3.550.653 RON
Profit net
2.200.231 RON
Capitaluri proprii
2.200.471 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 2.401.489 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 229.295 RON | 243.090 RON | 136.470 RON | 167.687 RON | 478.400 RON | 1.225.400 RON | 1.067.449 RON | 894.794 RON | 3.550.653 RON |
| Profit net | 17.447 RON | -7.616 RON | 102.884 RON | 140.619 RON | 438.993 RON | 1.170.558 RON | 780.256 RON | 591.124 RON | 2.200.231 RON |
| Total active | 69.083 RON | 80.769 RON | 144.519 RON | 270.887 RON | 789.341 RON | 1.281.400 RON | 949.336 RON | 649.719 RON | 3.633.314 RON |
| Active imobilizate | 2.975 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
Comparație cu 6107 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 70), pentru anul 2025.
Peste 95% dintre firmele comparabile
Peste 98% dintre firmele comparabile
Peste 75% dintre firmele comparabile
Peste 99% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| 75.772 RON |
| Active circulante | 66.108 RON | 80.769 RON | 144.519 RON | 270.887 RON | 789.341 RON | 1.281.400 RON | 949.336 RON | 649.719 RON | 3.557.542 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 17.647 RON | -7.416 RON | 95.468 RON | 140.859 RON | 439.233 RON | 1.170.798 RON | 780.496 RON | 591.364 RON | 2.200.471 RON |
|---|
| Datorii totale | 51.436 RON | 88.185 RON | 49.051 RON | 130.028 RON | 350.108 RON | 110.602 RON | 168.840 RON | 58.355 RON | 1.432.843 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|