Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 6 aug. 2021 și 2 sept. 2024.
evaluare chirie
Evaluare imobile
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/37155616
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
276.539 RON
Profit net
166.477 RON
Capitaluri proprii
167.347 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 306.964 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 6.390 RON | 32.080 RON | 127.885 RON | 141.275 RON | 188.393 RON | 191.247 RON | 239.923 RON | 276.539 RON |
| Profit net | 6.154 RON | 3.708 RON | 84.543 RON | 97.627 RON | 121.200 RON | 119.106 RON | 150.615 RON | 166.477 RON |
| Total active | 6.589 RON | 9.614 RON | 90.558 RON | 103.132 RON | 131.000 RON | 136.227 RON | 161.488 RON | 184.713 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | 15 RON |
| Active circulante | 6.589 RON |
Comparație cu 745 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 69), pentru anul 2025.
Peste 55% dintre firmele comparabile
Peste 70% dintre firmele comparabile
Peste 67% dintre firmele comparabile
Peste 68% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 9.614 RON |
| 90.558 RON |
| 103.132 RON |
| 131.000 RON |
| 136.227 RON |
| 161.488 RON |
| 184.698 RON |
| Capitaluri proprii | 6.354 RON | 3.972 RON | 84.840 RON | 98.468 RON | 121.449 RON | 129.155 RON | 150.870 RON | 167.347 RON |
|---|
| Datorii totale | 235 RON | 5.642 RON | 5.718 RON | 4.664 RON | 9.551 RON | 7.072 RON | 10.618 RON | 17.366 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|