Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
CN

CARMA NSIS S.R.L.

Loc. Amara, Oraș Amara, Ialomița
insolvență InsolvențăProfil nerevendicat
CUI
37162435
Nr. reg.
J21/90/2017
Înființată
3 iul. 2017
Formă juridică
SRL
Cod CAEN
1013

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

322,4 K RON

2025

Profit net

-10 K RON

2025

Angajați

1

2025

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
1013 — Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre)
Formă juridică
SRL

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Asociați și administratori

administrator judiciar(1)
administrator(1)

Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).

Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.

Companii conectate

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Istoric

  1. 07/03/2017

    Înființarea companiei

  2. 2018-09-01

    Înregistrare în scopuri de TVA

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Str. ALEXANDRU IOAN CUZA, Bl. C, Et. PARTER, CP 927020, Loc. Amara, Oraș Amara, Ialomița, Romania
Cod poștal
927020
Data înregistrării
07/03/2017

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/37162435

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei CARMA NSIS S.R.L. este 37162435.

CARMA NSIS S.R.L. este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J21/90/2017, din data de 07/03/2017.

CARMA NSIS S.R.L. are sediul social la adresa Str. ALEXANDRU IOAN CUZA, Bl. C, Et. PARTER, CP 927020, Loc. Amara, Oraș Amara, Ialomița, România.

Activitatea principală este CAEN 1013 — Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre).

Nu, CARMA NSIS S.R.L. nu este în prezent înregistrată în scopuri de TVA.

Da, conform datelor publice ANAF, CARMA NSIS S.R.L. este activă.

În 2025, CARMA NSIS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 322.359 RON, cu 1 angajați.

Companii similare

BUZIMON SRL
Loc. Feteşti-Gară, Municipiul Feteşti
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
MEAT ZONE PROD S.R.L.
Loc. Vlaşca, Municipiul Feteşti
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
KARIM IMPACT S.R.L.
Municipiul Feteşti
Același județ
Vezi profilul
NOALL DRY MEAT S.R.L.
Municipiul Slobozia
Același județ
Vezi profilul
ELEBUR NAZAR S.R.L.
Sat Lilieci, Comuna Sineşti
Același județ
Vezi profilul
CAPITAL CONTA EXPERT S.R.L.
Sat Lilieci, Comuna Sineşti
Același județ
Vezi profilul
PROGRUP S&V S.R.L.
Municipiul Slobozia
Același județ
Vezi profilul
INA CRISTAL SRL
Sat Ghindeni Com. Ghindeni
Dimensiune similară
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
BUZIMON SRLLoc. Feteşti-Gară, Municipiul FeteştiIalomiţaFabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre)
MEAT ZONE PROD S.R.L.Loc. Vlaşca, Municipiul FeteştiIalomiţaFabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre)
KARIM IMPACT S.R.L.Municipiul FeteştiIalomiţaFabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre)
NOALL DRY MEAT S.R.L.Municipiul SloboziaIalomiţaFabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre)
ELEBUR NAZAR S.R.L.Sat Lilieci, Comuna SineştiIalomiţaFabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre)
CAPITAL CONTA EXPERT S.R.L.Sat Lilieci, Comuna SineştiIalomiţaFabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre)
PROGRUP S&V S.R.L.Municipiul SloboziaIalomiţa—
INA CRISTAL SRLSat Ghindeni Com. GhindeniDolj—

Contact

Str. ALEXANDRU IOAN CUZA, Bl. C, Et. PARTER, CP 927020 · Loc. Amara, Oraș Amara, Ialomița

Situație financiară

Anul 2025

Cifră de afaceri
322.359 RON+3%
Profit net
-9.995 RON+1%
Angajați
1
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
1 sept. 2018

Verificat ultima dată la 27 iul. 2026

Explorează

  • Firme din Ialomița
  • Firme din Amara
  • Firme cu același domeniu: Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre)

Firmă aflată în procedură de insolvență

Registrul Comerțului înregistrează o procedură de insolvență, reorganizare judiciară sau faliment pentru această firmă. Verifică situația la zi înainte de a încheia un contract.

Stare în registru: insolvență

Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.

  • Neplătitor de TVA

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.

Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).

  • DONA CONSTRUCT GRUP SRLBucureşti · radiată

    Prin: MĂNĂILĂ ION

  • GECOM GRUP CALARASI SRL SUCURSALA BUCURESTIBucureşti · radiată

    Prin: MĂNĂILĂ ION

  • PONTICA STAR SRLConstanţa

    Prin: MĂNĂILĂ ION

  • REAL DONA CONSTRUCT SRLBucureşti · radiată

    Prin: MĂNĂILĂ ION

Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.

  • Pierdere netă în 2025
  • Capitaluri proprii negative în 2025 — societatea are datorii mai mari decât activele
  • Grad de îndatorare ridicat: datoriile reprezintă 112% din active
  • Lichiditate curentă sub 1 (0.39) — activele circulante nu acoperă datoriile

Cifră de afaceri

322.359 RON

2,5%

Profit net

-9.995 RON

1,0%

Capitaluri proprii

-10.377 RON

-2.609,4%

Număr mediu salariați

1

0,0%

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 286.106 RON

29din 100Risc critic — clasa D

Cum a fost calculat

  • LichiditateCritică2/25
  • CapitalizareCapitaluri negative0/25
  • ProfitabilitatePierdere2/25
  • TendințăÎn creștere25/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2025

Lichiditate curentă
0,39

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
0,39

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
111,6 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
-3,1 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
-11,1 %
Cifră de afaceri / salariat
322.359 RON
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator201720182019202020212022202320242025
Cifră de afaceri258.195 RON

Comparație cu 66 firme din județul Ialomiţa care au același domeniu de activitate (CAEN 10), pentru anul 2025.

  • Cifră de afaceri322.359 RON
    P25 140.178 RONMediană 380.157 RONP75 1.252.384 RON

    Peste 45% dintre firmele comparabile

  • Profit net-9.995 RON
    P25 -36.553 RONMediană 1.561 RONP75 53.371 RON

    Peste 36% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați1
    P25 2Mediană 3P75 10

    Peste 20% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat322.359 RON
    P25 97.448 RONMediană 129.655 RONP75 261.577 RON

    Peste 86% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă
404.132 RON
378.818 RON
472.502 RON
217.279 RON
227.304 RON
296.561 RON
314.430 RON
322.359 RON
Profit net-19.933 RON8.119 RON446 RON66.594 RON-5.508 RON-24.734 RON-15.468 RON-10.098 RON-9.995 RON
Total active12.186 RON16.225 RON36.628 RON93.797 RON57.967 RON49.974 RON64.044 RON79.217 RON89.674 RON
Active imobilizate603 RON—18.469 RON25.453 RON33.995 RON41.399 RON48.298 RON59.713 RON50.716 RON
Active circulante11.583 RON16.225 RON18.159 RON68.344 RON23.972 RON8.575 RON15.746 RON19.504 RON38.958 RON
Capitaluri proprii-19.733 RON-11.614 RON-11.169 RON55.425 RON49.917 RON25.183 RON9.715 RON-383 RON-10.377 RON
Datorii totale31.919 RON27.839 RON47.797 RON38.372 RON8.050 RON24.791 RON54.329 RON79.600 RON100.051 RON
Număr mediu salariați322——1111