Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 29 mar. 2017 și 7 mai 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 123 atribuiri.
ACHIZITIE SERVICII DE CURATENIE
SERVICII DE CURATENIE LA SEDIILE CENTRELOR APIA ARAD
ACHIZITIE SERVICII DE CURATENIE
ACHIZITIE SERVICII DE CURATENIE
SERVICII DE CURATENIE LA SEDIILE CENTRELOR APIA ARAD
ACHIZITIE SERVICII DE CURATENIE
SERVICII DE CURATENIE LA SEDIILE CENTRELOR APIA ARAD
SERVICII DE CURATENIE LA SEDIILE CENTRELOR APIA ARAD
ACHIZITIE SERVICII DE CURATENIE
Achizitie servicii de curatenie
SERVICII DE CURATENIE LA SEDIILE CENTRELOR APIA ARAD
SERVICII CURATENIE INTRETINERE ZILNICA CU PROGRAM PARTIAL
Servicii de curatenie si igienizare
ACHIZITIE SERVICII DE CURATENIE
ACHIZITIE SERVICII DE CURATENIE
SERVICII CURATENIE INTRETINERE ZILNICA CU PROGRAM PARTIAL
ACHIZITIE SERVICII DE CURATENIE
SERVICII DE CURATENIE ZILNICA
SERVICII CURATENIE INTRETINERE ZILNICA CU PROGRAM PARTIAL
SERVICII DE CURATENIE ZILNICA
Servicii de curatenie si igienizar
Achizitie servicii de curatenie
Achizitie servicii de curatenie aferente lunii februarie
SERVICII DE CURATENIE UNITATI SCOLARE
Achizitie servicii de curatenie
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/37183748
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
306.734 RON
Profit net
1.539 RON
Capitaluri proprii
17.707 RON
Număr mediu salariați
5
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 336.964 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 143.125 RON | 263.598 RON | 297.820 RON | 283.472 RON | 288.371 RON | 297.307 RON | 296.265 RON | 292.373 RON | 306.734 RON |
| Profit net | 28.535 RON | 53.554 RON | 60.584 RON | 101.039 RON | 66.362 RON | 18.634 RON | 11.917 RON | 2.113 RON | 1.539 RON |
| Total active | 39.455 RON | 76.334 RON | 82.348 RON | 117.670 RON | 87.115 RON | 44.115 RON | 44.643 RON | 41.239 RON | 76.706 RON |
| Active circulante | 39.455 RON | 76.334 RON | 82.348 RON | 117.670 RON | 87.115 RON | 44.115 RON |
Comparație cu 210 firme din județul Arad care au același domeniu de activitate (CAEN 81), pentru anul 2025.
Peste 70% dintre firmele comparabile
Peste 30% dintre firmele comparabile
Peste 86% dintre firmele comparabile
Peste 12% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 44.643 RON |
| 41.239 RON |
| 76.706 RON |
| Capitaluri proprii | 28.735 RON | 55.973 RON | 63.056 RON | 101.342 RON | 67.704 RON | 20.038 RON | 14.055 RON | 16.168 RON | 17.707 RON |
|---|
| Datorii totale | 10.720 RON | 20.361 RON | 19.292 RON | 16.328 RON | 19.411 RON | 24.077 RON | 30.588 RON | 25.071 RON | 58.999 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 6 | 8 | 9 | 7 | 6 | 8 | 7 | 6 | 5 |
|---|